Agate Muceniece žēlojas par vīriešu attieksmi un problēmām intīmajā dzīvē pēc dzemdībām

Aktrise un divu bērnu mamma Agate Muceniece savā "YouTube" raidījumā apspriež intīmas tēmas, tostarp arī jautājumus par pēcdzemdību periodu, sievietes sajūtām un vīriešu lomu tajā.

Muceniece uzsvēra, ka vīrieši visai bieži nesaprot, kas notiek ar sievieti pēc bērniņa nākšanas pasaulē, kā arī necenšas palīdzēt atjaunot normālu intīmo dzīvi:

"Vīrieši uzskata, ka visam jānokārtojas pašam no sevis. Tu taču esi māte, pati nodarbojies ar savu ķermeni, ar šo mazuli, un ar to, kā mani iepriecināt."

1

Šo tēmu aktrise apsprieda kopā ar grupas "Хлеб" solisti. Arī viņa atzina, ka ilgi nav spējusi atgriezt jūtīgumu, lai gan bija pārliecināta, ka organisms ar to tiks galā daudz ātrāk. 

Muceniece šajā jautājumā lūdza arī seksoloģes Olgas Vasiļenko padomu:

"Kā vīriešiem pareizi rīkoties šādā situācijā? Ir taču kādi ieteikumi, lai zēni saprastu, ka tur viss nav atkarīgs no sievietes, bet arī laulātajam vajadzētu palīdzību, būt blakus?"

"Divu vai trīs gadu laikā sieviete pāriet uz mātes lomu, izvairoties no tuvības. Turklāt vīrieši nepalīdz sievietei, neiesaistās šajā procesā," sacīja Vasiļenko.

Viņa arī paskaidroja, ka tas notiek tāpēc, ka, parādoties bērniem, visa sievietes uzmanība tiek veltīta atvasei, tādējādi arī aizmirstot par sevi pašu. Vasiļenko ieteica vairāk pārrunāt intīmās dzīves problēmas ar partneri un uzraudzīt tuvības biežumu.

Muceniece pārrunāja arī viedokļa uzspiešanas tēmu. Viņa teica, ka citas sievietes bieži mēģina viņu mācīt un sniegt padomus, tamdēļ viņa attiekusies no uzturēšanās sieviešu forumos.

Atgādinām, ka Agate bija precējusies ar aktieri Pāvelu Prilučniju. Laulībā dzima divi bērni - meita Mia un dēls Timofejs. Šobrīd aktrise strādā pie topošajām filmām, kā arī attīsta savu "YouTube" kanālu. Brīvo laiku viņa pavada kopā ar bērniem.

Redaktors iesaka