Lai risinātu ķildu, Purvciema sociālajā mājā kāds vīrietis ķeras pie šaujamajiem

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Thomas Def/Unsplash

Dodoties uz izsaukumu Purvciemā, policija sociālajā mājā aizturējusi vīrieti, kam bijuši divi ieroči un ko viņš grasījies izmantot, lai atrisinātu radušos ķildu, vēsta raidījums "Degpunktā".

Policijas ikdienā šī aizturēšana bija citādāka. Kārtības sargi bija aprunājušies ar kādu kompāniju, kas skaļi uzvedās koplietošanas telpās un bija pat pierunājuši klātesošos nomierināties un izklīst. 

Dodoties prom, viņi kāpņu telpā sastapa kādu trijotni, kas kliedzot un lamājoties metušies lejā pa kāpnēm. Atklājies, ka kādam vīrietim līdzi bijuši divi šaujamie.

Bruņotais vīrietis saslēgts rokudzelžos un kopā ar diviem šaujamajiem, kas pie viņa atrasti, nogādāts uz policijas transpotrlīdzekli, kā arī uz notikuma vietu izsaukti papildspēki, lai jau kopā ar kolēģiem noskaidrotu, kas noticis.

Atklājies, ka otrs vīrietis, kurš redzēts kāpņu telpā cīnoties ar aizturēto, bija ieradies pie nu jau rokudzelžos saslēgtā un viņa dzīvesbiedres, lai aizņemtos naudu, taču, saņemot atteikumu, saniknojies.

Atklājies, ka aiz restēm nonācis vīrs, kurš it kā aizstāvējis. Tomēr izmeklēšanas gaitā noskaidrojās, ka viens no ieročiem ir pneimatiskais, bet otrs – gāzes ierocis. Pārbaudot šo ieroču reģistrācijas numurus, likumsargi uzzināja, ka gāzes pistole ir izsludināta Valsts policijas meklēšanā.

Attiecīgi vīrietis nogādāts tuvākajā Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Savukārt otrs konfliktā iesaistītais bija devies uz savu mājokli un nozuda no policistu redzesloka.