VIDEO ⟩ "Islanders" neļauj Tampabejai atspēlēties un panāk izlīdzinājumu sērijā

Sergejs Varlamovs pēc spēles.
Sergejs Varlamovs pēc spēles. Foto: USA Today Sports

Ņujorkas "Islanders" komanda sestdien svinēja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla ceturtajā spēlē, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-2.

"Islanders" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 3:0, 0:2) uzvarēja Stenlija kausa izcīņas iepriekšējās sezonas čempioni Tampabejas "Lightning".

Laukuma saimnieki visus trīs vārtus guva otrajā periodā. Vispirms ar plaukstas metienu nekļūdīgs no zonas vidus bija Džošs Beilijs, pēc tam ripu pie tukšiem vārtiem ieguva un savu iespēju izmantoja Metjū Barzals, bet noslēgumā ar nūjas lāpstiņas neērto pusi viesus pārspēja Mets Mārtins.

Trešās trešdaļas pirmajās septiņās minūtēs pretinieki divus vārtus atguva, tomēr ar to nebija gana, lai liegtu "Islanders" hokejistiem svinēt uzvaru. Iesākumā Breidens Points pretinieku hokejista aizsegā izdarīja spēcīgu metienu, panākot 1:3, bet vēlāk Tailers Džonons no tuvas distances vēl vairāk samazināja viesu pārsvaru.

Pamatlaika pēdējās sekundēs "Islanders" vārtsargs Semjons Varlamovs zaudēja savu pozīciju vārtos, bet mājinieku aizsargs Raiens Paloks pašaizliedzīgi stājās ceļā Raiena Makdonafa metienam, neļaujot pretiniekiem panākt 3:3.

Points vārtus guvis jau septiņās spēlēs pēc kārtas.

Uzvarētājiem katram pa divām rezultatīvām piespēlēm bija Kelam Klaterbakam un Edamam Peleham.

Varlamovs šajā mačā atvairīja 28 metienus, bet pretējos vārtos viņa tautietis Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 27 raidījumiem.

Sērijas piektā spēle notiks pirmdien Tampā.

Otrā pusfinālā Monreālas "Canadiens" ir vadībā 2-1 pret Vegasas "Golden Knights".

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.