"Man nav tiesību prasīt cilvēkiem vakcinēties!" Aminata ierobežojumu dēļ atceļ gaidāmo koncertu (9)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Latvijas iedzīvotāji šķietami atgriežas "normālā dzīvē", taču ar vienu nosacījumu - jābūt vakcinētiem vai ar pārslimotu Covid-19. Daudzus neapmierina šis noteikums, tā arī mūziķe Aminata Savadogo ar komandu ir nolēmusi atcelt savu koncertu un savu izvēli dziedātāja skaidro vietnē "Instagram".

"Mīļie draugi, lai arī cerējām līdz pēdējam, ka īstais brīdis koncerta rīkošanai atnāks, diemžēl esmu spiesta koncertu atcelt!" raksta Aminata.

"Epidemioloģiskā situācija un valstī noteiktie ierobežojumi mums neļauj realizēt tādu koncertu, kādu vēlamies jums sniegt!

[..] Paldies visiem skatītājiem, kas kopā ar mums cerēja līdz pēdējam un tik ilgi nenodeva biļetes! Priekš manis tas nozīmē ļoti daudz! Paldies par Jūsu atbalstu," saviem faniem pasakās dziedātāja.

Pie viņas ieraksta vērsās kāds sašutis sekotājs, vaicājot, kādi tieši ierobežojumi traucē koncerta norisei, ņemot vērā, ka kultūras pasākumus ir atļauts rīkot. Aminata komentētājam sīki izskaidroja savu lēmumu: "Šobrīd ierobežojumi ļauj rīkot koncertus vai nu tikai vakcinētiem cilvēkiem, vai nu tikai ar Covid-19 testiem, ievērojot distanci un citus ierobežojumus. (Abus variantus kopā - nedrīkst!)

Liela daļa manu skatītāju pirka biļetes ilgi pirms šādiem ierobežojumiem un nav rēķinājušies ne ar to, ka koncerta apmeklēšanai būs nepieciešamas potes, ne ar to, ka lai nāktu uz koncertu būs nepieciešams covid-19 tests, kas arī maksā naudu.

Ja mēs rīkosim koncertu tikai vakcinētiem - cik cilvēku varēs nākt uz manu koncertu? Es nezinu, cik cilvēki no maniem skatītājiem ir vakcinēti, un, ņemot vērā, vakcinēšanās tempus lielākā daļa, visticamāk, atnākt nevarēs!

Man arī nav tiesības prasīt cilvēkiem vakcinēties koncerta dēļ!

Ja rīkoju koncertu ar testiem, tad strādā ierobežojumi - 2 kvadrātmetri uz vienu cilvēku, un 2 metru distance, kā arī paši testi maksā naudu. Iegādāto biļešu skaits uz manu koncertu vairākās reizēs pārsniedz maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu pasākumos!

Ticiet man, šis nebija spontāns lēmums, un mēs lauzām galvas un apsvērām visus iespējamos variantus, lai koncerts varētu notikt, bet šobrīd vienkārši nonācām strupceļā…"

Komentāri (9)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu