Sabiedrībā zināmas personas, kas uzaugušas bez vecākiem

FOTO: Instagram/anilorak/stevejobsok/

Ne visas sabiedrībā zināmās personas augušas satīcīgā un laimīgā ģimē kopā ar saviem vecākiem. Par slavenībām, kas uzaugušas bez saviem bioloģiskajiem vecākiem, vēsta portāls "Rus.Tvnet".

Ani Loraka

Karolīnas (dziedātājas īstais vārds) vecāki izšķīrās vēl pirms meitene bija dzimusi. Lai pasargātu viņu un viņas brāli no bada, māte abus aizsūtīja uz internātskolu.

"Bez manis, mammai bija vēl divi dēli. Tas bija sarežģīts laiks - 90. gadu sākums."

Dziedātāja vairākās intervijās klāstījusi, ka ar brāļiem un mammu dalījusi mazu istabu un nelabiekārtotu virtuvi. 

"Nebija nekādu ērtību - ne siltā, ne aukstā ūdens, tualete atradās ārā, bet par tādu lietu kā televizors nevarējām pat kvēlākājos sapņos iedomāties," viņa stāsta minot, ka gulējuši visi esot uz zemes.

Ar mammas algu nav pieticis, lai visus pat pabarotu, tāpēc meiteni ar vienu no brāļiem nosūtīja uz internātskolu.

"Jocīgi, bet ilgu laiku es pat nezināju, kā ir būt "pilnai"," atzina Loraka.

Ļubova Uspenska

70. gados dziedātāja restorānos un pelnīja lielu naudu, taču viņas ceļš līdz tam nebūt nav bijis rožains. Ļubovas vecāki iepazinās cietumā. Viņas mamma bija medmāsa, bet tēvs tobrīd izcieta sodu. Kad sievietei sākās dzmedības, viņa zaudēja daudz asinis un gāja bojā.

Mazā meitene nonāca savas vecmammas aizbildniecībā, kuru līdz 14 gadu vecumam viņa uzskatīja par savu mammu, bet vecāko brāli - par savu tēvu. Viņa bijusi šokā, kad uzzinājusi patiesību.

Stīvs Džobss

Kompānijas "Apple" līdzdibinātājs uzaudzis pie audžu vecākiem. 

Zināms, ka Stīvs piedzimis savai mammai vēl kamēr viņa bijusi studente. Viņas vecāki nav bijuši atbalstoši un, cerībā mazuli pasargāt, meitene aizbēgusi no mājām.

Stīvu adoptēja Pauls un Klāra Džobsi, kuri viņu varēja uzaudzināt labā un mīlestības pilnā ģimenē.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!