3x3 basketbola komanda "Riga" zaudē Francijā notiekošajā "Challenger" turnīra ceturtdaļfinālā

Nauris Miezis (ar bumbu)
Nauris Miezis (ar bumbu) Foto: FIBA.com

Latvijas 3x3 basketbola komanda "Riga", kuras sastāvā spēlē Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis, sestdien Francijā zaudēja Pasaules tūres "Challenger" raudzes turnīra ceturtdaļfinālā.

"Riga" ceturtdaļfinālā ar 18:21 piekāpās C grupas otrajai spēcīgākajai vienībai "Ub" no Serbijas.

Līdzīgā cīņā pēdējo reizi vadībā latvieši bija divas minūtes līdz spēles beigām, kad Miezis realizēja abus soda metienus - 17:16.

Arī serbi punktu mačam pielika ar diviem precīziem soda metieniem Miroslavs Pašajliča izpildījumā.

Latviešu komandā astoņus punktus guva Miezis, pa pieciem - Lasmanis un Krūmiņš, bet Čavars, kurš palika bez punktiem, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

Pretiniekiem rezultatīvākie ar septiņiem punktiem bija Pašajličs un Marko Brankovics.

Jau ziņots, ka piektdien turnīra favorīte "Riga" A grupas spēlē ar 21:19 uzvarēja mājiniekus "Nantes", bet otrajā mačā ar 21:16 - citu Francijas komandu "Lyon".

Divas uzvaras rīdziniekiem ļāva izcīnīt uzvaru A apakšgrupā.

Šajā turnīrā komandas cīnās par tiesībām spēlēt Debrecenas "Masters" posmā.

Latvijas basketbolistiem Pasaules tūrē šosezon šis ir tikai otrais turnīrs. Dohā "Riga" apstājās pusfinālā, taču pēc tam startēja vairākos Vienotās Eiropas līgas turnīros Krievijā.

Pēc "Challenger" turnīra beigām "Riga" dosies uz treniņnometni Spānijā, bet pēc tam jau ceļos uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.