Pk, 30.09.2022.

Augusta beigās Mežaparka Lielajā estrādē notiks divi "Instrumentu" koncerti

LETA
Augusta beigās Mežaparka Lielajā estrādē notiks divi "Instrumentu" koncerti
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Sintija Zandersone/LETA

Augusta izskaņā Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies divi grupas "Instrumenti" koncerti "Skaisti savāds", kuri tiks organizēti atšķirīgos epidemioloģiskās drošības līmeņos.

6.augustā un 27.augustā koncerti paredzēti nelielam apmeklētāju skaitam, kas kopā ar mūziku, scenogrāfiju, gaismām un mēroga pretnostatījumu radīs neierastu atmosfēru Mežaparka Lielajā estrādē un citādu grupas "Instrumenti" koncerta pieredzi.

"Koncerts "Skaisti savāds" no tiesas būs skaisti savāds piedzīvojums, jo Mežaparka estrādi, kuru zinām arī kā Dziesmusvētku estrādi un esam pieraduši redzēt vairāku desmitu tūkstošu cilvēku piepildītu, šoreiz piepildīsim pavisam citādā formātā - šaurākā apmeklētāju lokā, emocionāli tuvā atmosfērā, kurā, līdztekus mūsu mūzikas skanējumam, apmeklētājiem ļausim sajust arī Mežaparka estrādes lielumu," par koncerta ideju stāsta grupas "Instrumenti" dalībnieks Jānis Šipkēvics.

Koncertos izskanēs dziesmas no grupas albumiem latviešu valodā, uz skatuves grupai pievienosies arī viesi.

"Tie būs divi pavisam īpaši vakari, radošā un muzikālā atmosfērā, kurā koncerta apmeklētāji varēs sajusties tiklab kā viens vesels, tiklab - "pilnīgi viens", atrodot sev piemērotāko koncerta baudīšanas veidu Mežaparka estrādes plašumos," norāda grupas dalībnieks Reinis Sējāns.

Koncerts 26.augustā ir plānots apmeklētājiem tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Savukārt koncertu 27.augustā aicinātas apmeklēt personas ar negatīvu Covid-19 testu, tajā skaitā arī ģimenes ar bērniem, kuriem nav iespēja saņemt Covid-19 sertifikātu.

Ieeja abos koncertos plānota no plkst.19, bet koncerti sāksies plkst.21.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu