Uģis Kuģis atklāti par vīra un sievas pienākumiem

Uģis Kuģis

FOTO: Ekrānuzņēmums no STV video

STV Pirmā! šova "Mīla burbulī" zvaigzne, vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis uzskata, ka visam dzīvē jābūt sabalansētam - viņš strādā, bet sieva ir mājsaimniece un rūpējas par dēlu Tamalu atbilstoši vēdiskajām tradīcijām.

Uģis Kuģis skaidroja, ka sieva tomēr nav kalpone: "Mājsaimniece atšķiras no kalpones. Mājsaimniece šo darbu dara ar prieku un brīvprātīgi. Ja viņa ir ar to laimīga, tad staro un acis deg."

Viņaprāt, mūsdienās mājsaimniece ir ļoti samaitāts jēdziens - nav tā, ka sievietēm vajag tikai naudu: "Ja ir sievietes, kuras apprecējušās tikai naudas dēļ, tad viņas tāpat ar laiku sapratīs, ka naudā nav laime. Tāpēc arī šķiras."

Kā zināms, abu dēls Krišna Tamals nāca pasaulē 2019. gadā ap Jāņiem. Pāris iepazinās ar abu garīgā skolotāja palīdzību.

"Tas bija tāds interesants laiks, man attiecības nesanāca un es domāju – viss, jābrauc atpakaļ uz Indiju, uz klosteri. Nav ko ākstīties! Un tad es aizgāju pie skolotāja un prasīju – nu, ko man braukt uz Indiju dzīvot klosterī? Nē, viņš teica – precies, mums ir jau arī kandidatūra atrasta. Mēs satikāmies, aizgājām pie skolotāja, kurš teica – super. Un tad mēs sākām tikties," iepazīšanās detaļas raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāja Uģis Kuģis.

Vēl vairāk - vaicāts, ar ko topošā sieva viņu savaldzinājusi, viņš atklāti saka: "Pirmais, kas man nenormāli patika, ka viņa sēdēja altārzālē ar taisnu muguru. Es domāju – tādas sievietes eksistē?"