Vai pārstrādāšanās padara sievieti vīrišķīgu? Atbild Jenny May (2)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Jenny May
Jenny May Foto: Evija Trifanova/LETA

Pašmāju dziedātājas Jenny May vīrs Gatis Babris STV Pirmā! šovā "Mīla burbulī" pauda nepatiku pret sievietēm, kuras vīriem "sēž uz kakla", taču dziedātāja nepalika atbildi parādā. 

"Ir sievietes, kuras visu dzīvi to vien sapņo, kā atrast bagātu čali un dzīvot uz viņa rēķina. Man vairāk patīk, ka sieviete pati izdomā, ka grib kaut ko darīt, realizēt sevi un vēl nopelnīt kādu naudiņu. Ja vīrieti nolaupa citplanētieši, tad vismaz viņa vismaz varēs arī izdzīvot arī bez šī vīrieša," sacīja Gatis Babris.

Savukārt pati blondīne norādīja, ka tas ir koks ar diviem galiem: "Dzīvē rāda mazliet citādāku sižetu. Es esmu gājusi strādāt arī algotu darbu un tad, kad es vakaros nācu mājās, Gatis teica, ka man samaksās, lai tikai es neeju strādāt un vairāk esmu mājās.

Viņš citreiz grib, lai es vairāk šeptējos, bet, tajā pašā laikā, kad es ļoti daudz šeptējos, tad viņš tā kā vairāk grib, lai es būtu mājās."

Dziedātāja atzina, ka viņai liekas, ja sieviete pārstrādājas, tad viņā pārlieku daudz attīstās vīrišķā enerģija: "Manā sievišķīgajā izpratnē, audzinot bērnus, labāk ir strādāt pusslodzē."

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu