VIDEO ⟩ Imantā māmiņa nejauši automašīnā ieslēgusi savu mazuli

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Karlevana/shutterstock.com

Rīgā, Imantas mikrorajonā, kāda sieviete bija iesēdinājusi savu bērnu automašīnā, taču nejauši spēkrats tika aizslēgts, atstājot mazuli, dzīvokļa un auto atslēgas automašīnā, ziņo raidījums "Degpunktā".

Valsts policijas (VP) darbinieki devās uz Imantu, lai palīdzētu kādai jaunajai māmiņai.

"Ap plkst. 22.00 policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Imantu, kur transportlīdzeklī ir ieslēdzies bērns un ir nepieciešama policijas klātbūtne, kad ugunsdzēsēji lauzīs vaļā durvis. Policijas darbiniekiem ierodoties adresē, tika konstatēts, ka transporta līdzeklis ir aizslēgts un iekšā atrodas bērns. Pie darbiniekiem vērsās sieviete, bērna māte, kura paskaidroja, ka brīdī, kad likusi somu transportlīdzeklī, tas ir aizslēdzies. Iekšā ir palicis viņas vienu gadu vecais dēls, kā arī dzīvokļa un transportlīdzekļa atslēgas," stāsta policijas darbiniece.

Šajā gadījumā gan veiksmīgas sagadīšanās pēc situācija risinājusies netālu no sievietes dzīvesvietas, tādēļ, kamēr vairāki policijas darbinieki centušies atvērt aizslēgto auto, citi kolēģi jau darījuši visu, lai iekļūtu dzīvoklī, un drīz vien tas arī izdevies.

"Ar sievietes atļauju ugunsdzēsēji iekļuva dzīvoklī, kur atradās rezerves automašīnas atslēgas, ar kurām tika atslēgta automašīna, bērnam nekas nekaitēja un medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama," skaidro policijā.

Operatīvie dienesti šādus izsaukumus ir jau iepriekš saņēmuši. Iedzīvotāji tiek aicināti pieskatīt savas atslēgas un neatstāt tās iekšā autosalonā.

Atbrīvošanas operāciju skaties "Degpunktā" sižetā: