Vienam no Austrālijas basketbola izlases līderiem pēc neveikla incidenta numuriņā Olimpiāde ir beigusies

Ārons Beinss

FOTO: AP/Scanpix

Vienam no Austrālijas izlases līderiem Āronam Beinsam neveiksmīga incidenta dēļ olimpiskās spēles ir beigušās.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Toronto "Raptors" spēlētājs sākotnēji kaklu savainoja trešdien spēlē pret Itāliju, kurā Austrālijas izlase uzvarēja ar 86:83. Savainojumu pasliktināja neveiksmīga paslīdēšana vannas istabā.

"Mediķiem kļuva skaidrs, ka tas ir nedaudz nopietnāk par vidēju savainojumu, tādēļ piesardzības nolūkos viņš tika nogādāts slimnīcā, kur viņam veic pārbaudes," paziņoja komandas ārsts Deivids Hjūss.

Gaidāms, ka Beinss atlabs, tomēr Tokijas olimpiskajās spēlēs viņš laukumā vairs neatgriezīsies.

"Esmu vīlies, ka nevaru turpināt dalību olimpiskajās spēlēs," atzina sportists, piebilstot, ka kopā ar komandu ir smagi strādājis, lai bruģētu ceļu uz vēsturisku olimpisko medaļu.

"Tomēr esmu pilnībā pārliecināts, ka viņi to paveiks," komandu uzteica Beinss.

Pašlaik olimpiskajā basketbola turnīrā Austrālija kā B grupas līdere ieņem trešo vietu. Abās aizvadītajās spēlēs pret Nigēriju un Itāliju komanda ir uzvarējusi.

Austrālijas vīriešu basketbola izlase nekad nav izcīnījusi olimpisko zeltu, tomēr uz Tokiju devusies spēcīga komanda ar tādiem NBA spēlētājiem kā Petijs Millss un Džo Inglss.

Austrālijas izlases galvenais treneris Braiens Gordžians joprojām ir pārliecināts, ka komandas izredzes ir labas arī bez Beinsa.

Austrālijai pēdējā spēle B grupā gaidāma sestdien pret Vāciju.

Tokijas olimpisko spēļu basketbola turnīrs turpināsies līdz 7.augustam.