Skandāls! ⟩ "Padalīšos atklāti, ar kādām metodēm tiek sagrozīta informācija, par aizklātām sarakstēm un "supermīlošām" pamātēm." Madara Kiviča pārtrauc klusumu (32)

Papildināts
Foto: instagram/madara.raabe, andriskivics
Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara Kiviča vietnē "Instagram" pārtrauc klusumu par dziedātāja sacelto traci, kurā viņš apgalvo, ka sieviete aizliedz meitām satikties ar tēvu. 

Jau teju mēnesi vietnē "Instagram" Andris Kivičs publicē īso stāstiņu virkni, kurā skaidro situāciju, kas saistīta ar bijušo sievu Madaru Kiviču, ar kuru laulībā dzimušas meitas Keitija un Kima.

"Man nav ļauts satikt meitas. Man nav iespēja viņām piezvanīt, jo es esmu bloķēts viņu telefonos. Viņas nedrīkst zvanīt man. Pusi no jūnija mēs nodzīvojām šeit, kur mēs dzīvojam ar Lieni. Viss bija kārtībā. Tagad pēkšņi mamma kaut kādā veidā izskalojusi meitenēm smadzenes un viņas nedrīkst vairs man zvanīt un satikt mani," sacīja Kivičs. 

Madara Kiviča vietnē "Instagram" pārtrauca klusumu un skaidroja situāciju no savas puses. 

"Sveiki! Līdz šim biju nostādījusi sevi, ka neapspriedīšu publiski šo mākslīgi veidoto "drāmu" un nomelnošanas kampaņu, kas vērsta manā, mana drauga un bērnu virzienā.

Vakar bija pēdējais piliens un uzskatu, ka par šādām situācijām jārunā skaļi.

Neattaisnošos, jo nav par ko, bet padalīšos atklāti, ar kādām metodēm tiek sagrozīta informācija, par aizklātām sarakstēm un "supermīlošajām" pamātēm, kā tiek smalki manipulēts ar bērniem, kā tiekam vajāti nakts stundās, kā draud ar 90. gadu reketieriem, un kā mēs jūtamies pēdējā mēneša laikā. Kādēļ šis viss? Jo man apnika visu laiku pielāgoties, piedāvāju objektīvu risinājumu un sāku prasīt no otra vecāka reālu atbildību, nevis tikai izklaidi.

Pēc vakardienas mēs piedzīvojām emocionāli smagāko brīdi, kāds bijis pēdējā mēneša laikā. Redzēt, kā mana mīļā meitiņa histēriski raud no tā, ka tētis nemitīgi raksta un neliek mieru.

Šorīt pamodos un aizejot pie meitenēm, jaunākā meita lūdz māsai, lai bloķējot viņas telefonā tēti, jo viņa nevēloties vairs tādu dienu kā vakar. Viņai tas ir tik smagi. Tēvs var nedzirdēt mani, var melot un pārveidot manis sacīto, rakstīto, bet kādēļ tēvs klaji ignorē meitu lūgumu netraucēt un tiesības uz privātumu? Pasniegt, ka meitām esot noņemti telefoni, ka viņas tiekot sodītas un iebiedētas - ko? Lai izkliedētu šos melus, man kā mammai jāspiež, lai meita paceltu telefonu, kad tētis zvana, lai gan viņa to nevēlas un paceļot noliek telefonu uz dīvāna, lai neredz viņas seju.

Smalki manipulēt ar otru meitu, ka, ja viņa atsakās satikt tēti tūliņ un tagad, tad jau nemīlot vispār un viņu nekad nesatikšot. Vai šādi rīkojas mīlošs vecāks?

Vai patiesi mīloša vecāka galvenie rūpju izrādīšanas veidi ir tikai izklaide? Kā paliek ar izglītību, kur nevienu reizi šo gadu laikā skolā nav painteresējies par to, kā meitām klājas. Vēl precīzāk - no reizēm, kad meitas ciemojušās pie tēta, saņemti vairāki zvani no audzinātājām par neizpildītiem darbiem, kavētu skolu. Mums bija jāatgūst iekavētais.

Nav zināšanu par to, kādi un kādā līmeni apgūti treniņi, rūpes par fizisko un mentālo veselību, tikušas noraidītas visas idejas par ārpusskolas izglītību, tostarp, nometnes vasarā klasificētas kā "Madaras dārgās iegribas"," norāda bijusī sieva.

Tāpat viņa norāda, ka problēmas pastāv saistībā ar uzturlīdzekļiem.

"Es uzskatu, ka melot nedrīkst. Ja vēlies uzņemties atbildību, dari to un nečīksti, nevis, tiklīdz ir jāsastopas ar reālu atbildību, tā seko teksts "bērni jau aug ar tevi, tu arī risini" un "mēs varam vispār nepalīdzēt pieskatīt tavus bērnus".

Es rīkojos netaisnīgi pret savām meitām, mudinot tomēr mazliet komunicēt, ko viņas nevēlējās it nemaz, un vienmēr lūgšu par to piedošanu," rakstīja Kiviča.

Madara Kiviča publicēja videoklipu, kurā atspēkoja Kiviča radītās baumas par to, ka sieviete stūrēja 2018. gadā Norvēģijā 2000 kilometrus ar nepiesprādzētiem bērniem. Videoklipā redzama Madara un Keitija - abas piesprādzējušās, kā arī Keitija atbilstoši vecumam sēž bērnu sēdeklītī. Madara piebilst, ka arī Kima bijusi piesprādzēta, taču videoklips beidzies pirms tas bijis redzams.

"Par ko īsti ir uzburtais strīds? Bērni mīl abus vecākus, katru citādāk. Šis izdomājums par aizliegumu satikt ir klaji meli, ņemot vērā, ka maijā un jūnijā vairākkārt mutiski piedāvāju izveidot striktu slīdošo grafiku, ar visām tā izrietošajām sekām. Tas tika uzskatīts par lieku. Saskaroties ar vairākkārtēju bezatbildību (sistemātiska nepiesprādzēšana un nepiedienīgu mūsu bērnu bilžu izvietošana sociālajos tīklos un necenzētas leksikas lietošana - tas viss nonāca arī policijas un Bērnu Tiesību aizsardzības dienestā), vispirms centos par to runāt.

Kad saņēmu pārmetumus, klaju ņirgāšanos un brīdi, kad tēta šī brīža sieva atļāvās bērnus nozākāt, pieņēmu lēmumu ieturēt pauzi, līdz situācija normalizējās. Meitas piekrita. Bija naiva cerība, ka spēsim izrunāt un sapratīs kļūdas,"

raksta sieviete, tomēr situācija turpinājusi saasināties.

Mūziķis Kivičs nesen sacīja, ka Madaras Kivičas mīļotais nakts skapītī turot ieroci, kuru reiz atradušas viņa meitas, kā rezultātā meitenēm vairs nav ļauts ieiet guļamistabā. Nu Madara skaidroja arī šo situāciju. 

"Mūsu mājās bija ierocis - gāzes pistole. Aprīļa nogalē arī tika informēts meitu tētis par šo faktu, kā arī izskaidrots, ka bērniem to nav iespējams izmantot, jo tam trūkst galvenās detaļas. 2,5 mēnešus zināja šo faktu un tas nesatrauca, bet pēkšņi satrauc?" stāsta Madara, skaidrojot ka gāzes pistolei tikai pilnā komplektācijā tikai jāatrodas speciālā seifā, kur tai nevar piekļūt trešās personas, tostarp bērni.

"Jūlijā bez brīdinājuma pie mums ieradās policija, pārbaudīja ieroci, kā arī dzīvokli un konstatēja, ka pārkāpuma nav, jo minētais ierocis tik tiešām nebija lietojams, kā arī ar meitām bija atrunāts, ka vecāku guļamistabā atrasties nevar.

Acīmredzot, meiteņu tēta piemeklētais jurists, kuram, visticamāk, ir piesolīts privāts koncertiņš mājas ballītē apmaiņā pret juridisko palīdzību, nav iepazinies ar policijas ziņojumu un atklāti izplata melus jeb veido sev "lētu" popularitāti šī brīža situācijā," rakstīja Madara. 

Kiviča vietnē "Instagram" arī saviem sekotājiem ļāva izteikt viedokli par notikušo. Madara saņēma daudzas atbalsta ziņas, kurās cilvēki izteica līdzjūtību un izturību saistībā ar notiekošo.

Andris Kivičs vietnē "Instagram" publicēja vairākas ziņas, kurās anonīmi ļaudis norāda, ka Madaras jaunais draugs krāpjot savu mīļoto, kā arī apsūdzēja vīrieti naudas atmazgāšanā. Pirmdienas rītā Madara publicēja vēl vienu stāstiņu, kurā skaidroja savas izjūtas pēc klusuma pārtraukšanas. 

"Ir nedaudz (meloju, tas būtu maigi teikts) savādi, ka pēc vakardienas, kad atklāti sāku dalīties par to, ar kādu teroru un manipulācijām mūsu ģimene saskarās pēdējā mēneša laikā, divi personāži it kā cienījamos gados, bet pusaudžu prātā, meistarīgi ignorē uz viņiem tēmētos neērtos (un patiesos) video, mēģinot "aizbēgt" no tēmas un uzsākot pastiprinātu nomelnošanas kampaņu mana drauga virzienā.

Publicējot safabricētas sarakstes, anonīmi iesniegtu (visticamāk, aizvainotu bijušo) vēstules un apzināti izplatīt baumas un melus, kā arī regulāri traucēt nakts stundās, zvanot brīžos, kad kārtīgi "paņemts uz krūts", ar tekstu - es jau vēlu tikai labu.

Tieši mirkli vēlāk sūtot man provocējošas un manipulējošas ziņas. Kā tieši uz katru no mums attiecās citu cilvēku pagātne un personīgā dzīve? Kurš ir bijis tas ideālais cilvēks - vai tas, kurš sievu veģetatīvās distonijas lēkmes laikā pameta un devās tālāk svinēt ballīti?" nobeigumā piebilda Madara. 

Kiviča skaidroja arī Andra nesenos izteikumus par savu tagadējo draugu.

"Kādēļ cilvēks brīdī, kad no viņa sāk pieprasīt reālu atbildību attiecība uz kopīgajiem bērniem, tas pārmetas uz privātiem apvainojumiem un apmelojumiem? Pieņemsim, ka ir neizdzīvota sāpe un nespēja pieņemt, ka kāds jūtas beidzot labi, ka arī meitas jūtas harmoniski. Man ka mammai tā ir lielākā laime, ja maniem bērniem izveidojas cieša draudzība ar manu otro pusīti. Vai tas uzreiz nozīmē, ka vēlos liegt īsto tēvu? Nē. Bet ir aizvainotie, kas mēģina to pagriezt otrādi, vistiešākajā veidā manipulējot ar bērniem, līdz tie vairs neiztur un paši nobloķē iespēju ar viņiem sazināties.

Man kā mammai bija/ir svarīgi, kā pret meitām izturas atbildīgi visās jomās. Ja to nevēlējās, vai tas ir iemesls jau mēnesi publiski (un 2,5 gadus privāti) apmelot, draudēt un vajāt mūs, kā arī nu jau mana drauga ģimeni?

Ko tieši "cienījamam" māksliniekam ir nodarījušas mana drauga māsas? Lieliski cilvēki, gādīgi vecāki, kuriem nav ne mazākā sakara ar šo visu. Pats "mākslinieks" šorīt atsūtījis bildes no mana drauga māsas darba vietas ar ironisku piebildi. Tātad, izseko. Piedodiet, vai šis nav slimi? Mēs, protams, ejam juridisko ceļu un lūgšu tiesai arī izskatīt pienākumu iziet kursu vardarbīgas uzvedības mazināšanai. Pierādījumu ir tik ļoti daudz, paiet laiks, kamēr tos apkopojam. Pieņemsim, ka Tu vari mēneša garuma aprunāt mani, nodarboties ar naida kurināšanu, bet nedrīkst aizskart bērnus, terorizēt viņas un aizskart citus cilvēkus man līdzās," tā Kiviča.

Foto: Ekrānuzņēmums no Instagram video/madara.raabe
Komentāri (32)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu