Bijušajam LVĢMC vadītājam atņemtas tiesības un piemērots sods par braukšanu dzērumā
Ziņa precizēta

Valsts policijas svētku laikā rīkotā profilaktiskā reida laikā Ulmaņa gatvē tiek veikts tests, lai konstatētu transportlīdzekļu vadītājus, kuri spēkratu vada alkohola, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Valsts policija līdzšinējam SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" (LVĢMC) valdes priekšsēdētājam Ingemaram Harmsenam piespriedusi 1200 eiro sodu, ka arī anulējusi autovadītāja tiesības uz pieciem gadiem.

Neminot personas vārdu, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē aģentūrai LETA apliecināja, ka 1. jūlijā Dobeles novadā uz autoceļa Rīga-Liepāja apturēta transportlīdzekļa vadītāja izelpā konstatētas vairāk nekā divas promiles alkohola.

Personai piemērots 1200 eiro naudas sods un tiesību atņemšana uz pieciem gadiem.

Jau ziņots, ka Harmsenu Valsts policija apturēja, kad viņš vadīja automašīnu alkohola reibumā. Uzņemoties atbildību par pārkāpumu, Harmsens Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā iesniedza atlūgumu.

Patlaban LVĢMC valdes priekšsēdētāja pienākumus pilda Egils Zariņš, kurš ir vienīgais valdes loceklis uzņēmumā.

Saskaņā ar LVĢMC statūtiem valdē ir trīs locekļi, kurus ievēlē uz pieciem gadiem.

Harmsens un Zariņš darba pienākumus sāka pildīt 2019. gada 11. jūnijā. Harmsens iepriekš bija SIA "Saldus medicīnas centrs" valdes priekšsēdētājs.