"Latvieši ir radīti boksam..." Bolotņiks pirms cīņas pret olimpiskās bronzas medaļnieku noskaņots kaujinieciski

Ričards Bolotņiks

FOTO: Boris Simson/LNK Boxing

Latvijas pussmagā svara bokseris Ričards Bolotņiks gaidāmajā cīņā pret Riodežaneiro olimpisko spēļu medaļnieku Džošua Buatsi ir gatavs parādīt visu, ko spēj, kā arī uzskata, ka latviešu tauta ir radīta boksam, vēsta cīņas organizatori "MTK Global".

"Fight Camp" turnīra pēdējā nedēļā - 14.augustā - ringā kāps arī pussmagā svara "Golden Contract" čempions Bolotņiks un Riodežaneiro olimpisko spēļu bronzas medaļnieks vieglajā svarā Buatsi.

Tā būs pirmā 31 gadu vecā Bolotņika cīņa kopš pagājušā gada decembra, kad "Golden Contract" turnīra finālā uzvarēja vācieti Seržu Mišelu.

"Jau ilgi esmu vēlējies šo cīņu, un vienmēr domāju, ka mēs cīnīsimies, tādēļ visi mani treniņi pēdējo sešu mēnešu laikā ir bijuši cīņai ar šo vīru," teicis bokseris.

"Tā būs grūta cīņa un ilga cīņa, bet man iepriekš bijuši 12 raundi un viņam tā vēl nav bijis. Tādēļ domāju, ka beigu beigās varu viņu uzvarēt, bet vēlos, lai tā ir ielu cīņa, boksa mačs. Es vēlos parādīt visu, kas man ir, lai varu doties atpakaļ uz ģērbtuvēm un teikt: "Jā, mēs to izdarījām." Es vēlos to sajūtu," klāstīja Bolotņiks.

Viņš atzina, ka šogad viņam atceltas trīs cīņas, tādēļ šī viņam ir ļoti nozīmīga, kas var atnest vēl citas cīņas šogad.

"Latvieši ir radīti boksam, jo esam lieli, spēcīgi cilvēki, un mēs esam lepni, tādēļ, kad mums ir iespēja sevi pierādīt, mēs uz spēles liekam visu. Es vēlējos boksēties, jo skatījos Maira Brieža cīņas televīzijā, un tagad es trenējos ar viņu kopā, tas ir apbrīnojami," sacīja Bolotņiks.

Sportists piebilda, ka čempiona tituli un jostas viņam ir svarīgas, tomēr arī finansiālā cīņu puse ir nozīmīga viņam un viņa ģimenei.

Bolotņiks karjeras laikā uzvarējis 18 no 24 cīņām, astoņas no tām noslēdzot ar nokautu.

Tikmēr Buatsi 2019.gadā bija Lielbritānijas labākais bokseris vieglajā svarā, bet trīs gadus iepriekš tika arī pie olimpiskās bronzas. Karjeras laikā viņš uzvarējis visas 14 cīņas, tostarp 12 ar nokautu.

Cīņa notiks Lielbritānijas pilsētā Grentvudā.

Redaktors iesaka