Hakeri nozaguši rekordlielu kriptovalūtu daudzumu 600 miljonu ASV dolāru vērtībā (1)

LETA
Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto. Foto: TY Lim/shutterstock.com

Hakeri uzlauzuši ASV uzņēmuma "Poly Network", kas specializējas kriptovalūtas pārskaitīšanā, un nozaguši rekordlielu kriptovalūtu daudzumu potenciālā 600 miljonu ASV dolāru vērtībā.

ASV uzņēmums "Poly Network", kas specializējies kriptovalūtu pārskaitīšanā, otrdien paziņoja, ka hakeri uzlauzuši tā drošību un nozaguši rekordlielu kriptovalūtu daudzumu potenciālā 600 miljonu ASV dolāru vērtībā.

"Poly Network" aicināja kriptovalūtu "maku" īpašniekus izvairīties no zagtu kriptovalūtu "Ethereum", "BinanceChain" un "OxPolygon" žetonu iegādes.

"Jūsu uzlauztās naudas daudzums ir lielākais decentralizēto finanšu (defi) vēsturē," uzņēmums paziņoja zagļiem adresētā tvitera paziņojumā.

"Jūsu nozagtā nauda ir no desmitiem tūkstošu kriptokopienas locekļu."

"Poly Network" draudēja iesaistīt policiju, bet arī piedāvāja hakeriem iespēju "izstrādāt risinājumu".

"Mēs ar nožēlu paziņoja, ka #PolyNetwork tika uzbrukts" un aktīvi tika pārskaitīti uz hakeru kontrolētiem kontiem, uzņēmums paziņoja vairākos tvītos.

"Poly Network" minēja hakeru izmantotās tiešsaistes adreses un aicināja kriptovalūtu racējus un kriptobiržas nepieņemt kriptovalūtu žetonus no šīm adresēm.

Tvitera lietotāji aprēķināja, ka hakeru guvums ir apmēram 600 miljonu dolāru vērtībā.

Šī gada pirmajos četros mēnešos notikušo kriptovalūtu zādzību, uzlaušanu un krāpniecību kopējais apjoms bija pavisam 432 miljoni dolāru, liecina uzņēmuma "CipherTrace" veikta analīze.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu