VIDEO ⟩ "Tava jaunā mīļākā dziesma!" Sociālos tīklus "sašūpo" politiķes Lindas Liepiņas dziedāšana Šlesera partijas kongresā

FOTO: LETA

14. augustā kādreizējā Saeimas deputāte Linda Liepiņa Aināra Šlesera partijas "Latvija pirmajā vietā" kongresā sniedza muzikālu priekšnesumu. Uz bijušās deputātes priekšnesumu reaģēja arī sociālo tīklu lietotāji. 

Vakar, 14. augustā, notika Aināra Šlesera partijas "Latvija pirmajā vietā" dibināšanas kongress.

Šlesers ar domubiedriem izstrādāja redzējumu, kā valsti izvest no cilvēciskās, politiskās un ekonomiskās krīzes. Viņš apgalvo, ka esot savācis izcilu komandu, kas esot gatava ieviest Latvijā kardinālas pārmaiņas.

Šlesers uzskata, ka pašlaik notiek tīša sabiedrības šķelšana, uzskatu radikalizācija, un tiekot bezjēdzīgi šķiesti resursi vāji pamatotām attīstības idejām.

Viena no kongresa dalībniecēm bija arī kādreizējā Saeimas deputāte Linda Liepiņa, kura kongresa laikā tika izvirzīta Saeimas priekšsēdētājas amatam.

Liepiņa sniedza muzikālu priekšnesumu, nodziedot dziesminieka, grupas "Akcents" dalībnieka un žurnāla "Rīgas Laiks" redaktora Valda Ābola dziesmu "Es esmu brīvs".

Uz Liepiņas priekšnesumu vienaldzīgi nepalika arī sociālo tīklu lietotāji. 

Aktuālākās ziņas