S, 30.09.2023.

Grupa "Bermudu Divstūris" aicina uz pirmsskolas koncertballīti

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
"Bermudu divstūris"
"Bermudu divstūris" Foto: publicitātes

Tieši pirms mācību gada sākuma, 31. augustā, populārā humoristiskā repa apvienība Bermudu Divstūris aicina uz koncertballīti "Re!Starts. Back to school party", Rīgā, Dzegužkalnā. 

Šis būs viens no vērienīgakajiem koncertiem, kas jebkad noticis Dzegužkalnā un pirmā reize pēc ilgāka pārtraukuma, kad grupa uzstāsies brīvdabas lielkoncertā galvaspilsētā.

Koncertā skanēs visu laiku labākie grupas superhiti un jaunākie hiti. Bermudu Divstūris priecēs arī ar jaunākākajām dziesmas, tai skaitā pirmo reizi klātienē dzirdēsim un dziedāsim līdzi hitam "Kāposts kasē".

"Sakarā ar situāciju un ierobežojumiem klātienes pasākumiem pasaulē un mūsu valstī, lielkoncerti šogad ir bijuši retums. Priecājamies, ka tomēr viens no tādiem būs Dzegužkalnā un varēsim iekustināt Rīgu repa ritmos kārtīgā pirmsskolas ballītē," tā grupas Bermudu Divstūris dalībnieki.

Bermudu Divstūra koncerts notiks 31. augustā Rīgā, Dzegužkalna estrādē plks 19.00. Iesildošā grupa Transleiteris.

Ar Bermudu Divstūra koncertu, Dzegužkalnā aizsāksies koncertu cikls ar aicinājumu sabiedrībai dzīvot zaļāk, tīrāk, pārdomātāk. Jau 11.septembrī Dzegužkalnā notiks festivāls "Iz- dzīvo zaļi", kur uzmanība tiks vērta tieši uz zero waste jeb bezatkritumu dzīvesstilu. Festivālu noslēgs Gacho koncerts 11.septembra vakarā.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19, pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā vai ir derīgs Covid-19 negatīvs analīžu rezultāts.

Pasākumus kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests (bērni no 12 gadu vecuma var vakcinēties, tāpēc viņiem jābūt vakcinētiem, pārslimojušiem vai jāveic Covid-19 tests). Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu