Vīrietis, kura fotogrāfija redzama uz albuma "Nevermind" vāka, iesūdz tiesā grupu "Nirvana"

Apollo.lv
Vīrietis, kura fotogrāfija redzama uz albuma "Nevermind" vāka, iesūdz tiesā grupu "Nirvana"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9

30 gadus vecais Spensers Eldens apgalvo, ka parādīšanās uz leģendārās grupas "Nirvana" albuma "Nevermind" vāka nodarījusi viņam spēcīgas emocionālas traumas un viņš ir gatavs tiesāties. 

Spensers Eldens, kura fotogrāfija, kurā viņš redzams zīdaiņa vecumā, tika izmantota uz grupas "Nirvana" 1991. gada albuma "Nevermind" vāka, iesūdz grupas dalībniekus tiesā par bērnu seksuālu izmantošanu.

Eldens apgalvo, ka pirms 30 gadiem viņš nevarēja piekrist izmantot savu fotogrāfiju uz albuma vāka, jo viņam bija tikai četri mēneši. Viņa likumīgie aizbildņi arī toreiz neesot devuši savu piekrišanu.

Eldens pieprasa fotogrāfiju atzīt par bērnu pornogrāfiju. Pēc Eldena teiktā, grupa solījusi fotogrāfijā paslēpt viņa dzimumorgānus, taču tas nav izdarīts. 

Vīrietis ārzemju medijiem sacīja, ka visu dzīvi cieš no fakta, ka viņa kailfoto redzams visai pasaulei.

Saskaņā ar tiesas prāvu vīrietis pieprasa vismaz 150 tūkstošus dolāru (127 655 eiro) no katra dzīvā grupas dalībnieka. "Nirvana" pārstāvji vēl nav publiski komentējuši situāciju.

"Nevermind" ir grupas "Nirvana" otrais un komerciāli veiksmīgākais albums, kas tika izdots 1991. gada 24. septembrī. Tieši pēc tā iznākšanas vietēja mēroga atpazīstamības grupa pārvērtās par pasaules klases rokzvaigznēm.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu