Pārsteidzoši, bet fakts! Karaliskās ģimenes iecienītākie ēdieni

FOTO: Shutterstock

Karaliskā ģimene nenoliedzami ir izsmalcināta, tomēr reizēm viņi ļaujas panašķēties tāpat kā mēs visi! Par karaliskās ģimenes locekļu mīļākajiem ēdieniem ziņo portāls "People".

Elizabete II

Viņa ir Anglijas karaliene, taču, kā izrādās, mīl tradicionālu amerikāņu maltīti - hamburgerus! Bijušais karaliskās ģimenes šefpavārs Darens Makgreidijs sacīja, ka karaliene dod priekšroku burgerim bez maizītēm, un pasniedz nevis ar kečupu, bet dzērveņu zapti. Šo maltīti karaliene baudot ar nazi un dakšiņu.

Princis Čārlzs

Viņš īpaši mīl plūmes, kas nāk no paša dārza. 

"Norādījums bija likt bļodā divas plūmes un nedaudz sulas un nosūtīt to viņam brokastīs," Makgreidijs reiz teica. "Es ieliku bļodā divas plūmes, taču viņš vienmēr paņēma tikai vienu, bet es brokastīm atkal otru plūmi atkal liku burkā."

Tā viņš kādu rītu nodomājis: "Labi, viņš brokastīs apēd tikai vienu plūmi, tāpēc es ievietošu bļodā tikai tik, tomēr jau pēc brīža virtuvē izskanēja lūgums: "Vai tomēr varētu palūgt divas plūmes?" Tāpēc es turpmākos rītus pieturējos pie sākotnējās vienošanās."

Princis Džordžs

Slavenību šefpavārs Aldo Zilli, kurš ir strādājis kopā ar princi Viljamu jauniešu bezpajumtnieku labdarībā, atklāja Viljama dēla, prinča Džordža, pārsteidzošo mīļāko ēdienu.

"[Viljams] ir brīnišķīgs. Es gaidu, kad viņš man atvanīs, jo acīmredzot viņš aizsteidzās pagatavot sava mazā zēna mīļāko ēdienu - makaronus ar bekonu un olu jeb "spaghetti carbonara"," sacīja Zilli.

Princese Šarlote

2019. gada februārī Keita daudz mācījās par to, kā pārtika var ietekmēt fizisko un garīgo labsajūtu. Tajā laikā Keita skolas bērniem stāstīja par savu meitu un piebilda, ka arī viņas bērni palīdz viņai gatavot ēdienu, ieskaitot iecienītāko "siera makaronu " recepti.

Princis Luiss

Keita reiz teica, ka viņu ģimene audzē savus dārzeņus, un mazais Luiss patiesībā ir liels to cienītājs! Iedvesmojoties no zēna mīlestības pret bietēm, Mērija Berija kopā ar Keitu pagatavoja biešu un šokolādes kūku svētku TV īpašam piedāvājumam.

Princis Filips

Šefpavārs Darens Makgreidijs reiz stāstīja, ka Filips iecienījis krievu ēdienu, kas sastāv no laša un dārzeņiem, kas pildīti kārtainās mīklas izstrādājumos.

Keita Midltone

Keita reiz atklāja, ka vienas no ģimenes iecienītākajām vakariņām, ko gatavot mājās, ir karijs.

"Bērniem ir porcija bez garšvielām, pieaugušajiem - vidēji asa," viņa sacīja. "Un man ļoti patīk ass ēdiens." Viņa pieminēja, ka arī Šarlote diezgan labi panesot asus ēdienus.

Megana Mārkla

Kalifornijas meitene 2015. gadā pastāstīja, ka viņas mīļākie ēdieni ir jebkas "svaigs".

"Mēs esam tik izlutināti ar pieejamajiem produktiem, un mana mīlestība pret vienkāršām, labi sagatavotām sastāvdaļām ir pilnībā saistīta ar to," viņa sacīja. "Un uzturs mēdz būt arī veselīgāks - smūtiju bļodas, zaļās sulas, salāti, perfekti suši, grilēti zivju tako. Tas viss man liek domāt par mājām."

Karalienes korgiji

Karalienes iemīļoto suņu diēta ietver kāpostus, jēra aknas un rīsus, atklāj bijušais karaliskās ģimenes šefpavārs Greiems Ņūbulds.

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!