Uģis Kuģis lūdzis Rīgas mēra svētību bērniņa ieņemšanai (14)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Uģis Kuģis
Uģis Kuģis Foto: TVNET

Krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis ar sievu ir gatavi otrā bērniņa ienākšanai ģimenē, tāpēc lūguši svētību Rīgas mēram Mārtiņam Staķim.

Krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis ar sievu ir gatavi otrā bērniņa ienākšanai ģimenē, taču pirms tam ir ne tikai jāveic īpašs rituāls visas dienas garumā, bet arī jālūdz svētība kaimiņiem, draugiem, ģimenes locekļiem, dievībām un valdniekam: "Ļoti svarīga sastāvdaļa vēdiskajā kultūrā ir arī tas, ka jāsaņem svētība no valdnieka. Tā kā Latvijas valdnieks Egils Levits nebija mums tik tuvu sasniedzams, tad mēs vismaz sasniedzām Rīgas valdnieku," stāsta 360TV šova "Ģimene burkā" zvaigzne.

"Mēs uzrunājām Mārtiņu Staķi, lai dod mums svētību. Mēs ar sievu ļoti smējāmies, kā tas ir, rakstīt Rīgas mēram vēstuli - labdien, šeit jūs traucē Uģis Kuģis un mēs gribam ieņemt bērnu! Staķa kungs, lūdzu svētiet mūs. Mēs domājām, kā viņš jūtās, izlasot to vēstuli," smejas Uģis. Viņa sieva Linda stāsta, ka šaubījās, vai viņš atbildēs, taču tas notika!

Ģimene gan atzina, ka Staķis tobrīd bija aizņemts, taču novēlēja, lai viss izdodas.

Savukārt, lūdzot labvēlību dievībām templī Krišjāņa Barona ielā, viņiem vispirms vajadzēja sagādāt augļus un ziedus, jo nevar kaut ko prasīt, neko nedodot pretī.

Komentāri (14)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu