KHL čempione "Avangard" sezonu sāk ar uzvaru

Bobs Hārtlijs un Omskas "Avangard" hokejisti

Latvijas hokeja izlases bijušā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas "Avangard" jauno sezonu trešdien iesāka ar "sauso" uzvaru pār Maskavas CSKA.

"Avangard" mājās ar 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) uzvarēja savu pagājušās sezonas fināla pretinieci CSKA.

Divus vārtus un rezultatīvu piespēli uzvarētāju labā nopelnīja Peters Selāriks un Korbans Naits.

Selāriks spēles rezultātu atklāja ceturtajā minūtē, bet nākamos vārtus "Avangard" guva vien 44 minūtes vēlāk.

CSKA pa pretinieku vārtiem izdarīja 30 metienus, bet Hārtlija vadītā komanda atbildēja ar 22 raidījumiem.

Abas komandas aizvadītajā sezonā tikās KHL finālā, kurā līdz četrām uzvarām ar 4-2 pārāka bija Hārtlija vadītā "Avangard".

KHL 2021./22.gada sezonas otrajā spēļu dienā pret Jaroslavļas "Lokomotiv" savu pirmo maču aizvadīs Rīgas "Dinamo".

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - 12 Rietumu un 12 Austrumu grupā. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.

KHL regulārā sezona noslēgsies 1.martā, bet trīs dienas vēlāk sāksies "play-off". Gagarina kausa fināla septītā spēle, ja tāda būs nepieciešama, paredzēta 30.aprīlī.