Farss Brazīlijā - PK kvalifikācijas mačs tiek pārtraukts jau pēc pirmajām desmit minūtēm

Neimars un Lionels Mesi

FOTO: Reuters/ScanPix

Svētdien, 5. septembrī, Pasaules kausa kvalifikācijas mačs starp Argentīnas un Brazīlijas izlasēm negaidīti noslēdzās jau pēc pirmajām desmit minūtēm.

Pasaules kausa kvalifikācijas mačā bija jātiekas Dienvidamerikas reģiona smagsvariem - Brazīlijas un Argentīnas valstsvienībām.

Mačā bija aizvadītas jau pirmās desmit minūtes, kad spēles tiesneši pēkšņi aicināja komandas doties uz ģērbtuvēm. Kā pirmie uz ģērbtuvēm devās argentīnieši, tā arī neatgriežoties laukumā.

Izrādās, ka par iemeslu spēles pārtraukšanai bijis novēlots mēģinājums ievēlot Brazīlijā noteiktos Covid-19 protokolus.

"Vaininieki" šajā situācijā bijuši četri Argentīnas futbolisti, kuri pārstāv Anglijas premjerlīgas klubuas - Emiliano Martiness, Emiliano Buendia, Kristians Romero un Džiovani Lo Selso.

Brazīlijas likumdošana paredz, ka personā, kuras valstī ieceļojušas no Lielbritānijas, jāievēro 14 dienu karantīna. Tomēr Argentīnas futbola federācijai par to laicīgi netika paziņots.

Arī Brazīlijas futbola federācija (CBF) savā "Twitter" kontā pauda neizpratni par savas valsts veselības ministrijas (ANVISA) pieņemto lēmumu: "CBF aizstāv pašu striktāko veselības protokolu ieviešanu. Tomēr tikām pilnībā pārsteigti, ka darbības tika veiktas tikai mača laikā, zinot, ka ANVISA ir visas tiesības par šādu lēmumu izziņot vairākas dienas pirms spēles."

Neizpratni pauda arī Argentīnas superzvaigzne: "Kāpēc viņi ļāva spēlei sākties, un to pārtrauca pēc piecām minūtēm? Mēs stadionā bijām stundu. Viņi varēja mums pateikt ātrāk."

Šobrīd nav zināms, vai konkrētais mačs tiks turpināts citā datumā, vai arī ir atcelts vispār.