Uzstāšanās laikā no repera pieres izrauts 24 miljonu ASV dolāru vērts dimants

Lil Uzi Vert

FOTO: Reuters/ScanPix

Šī gada februārī amerikāņu reperis Semīrs Vuds, kurš plašāk ir pazīstams ar skatuves vārdu Lil Uzi Vert, pierē implantēja sārtu dimantu, kura svars ir aptuveni 11 karāti, bet vērtība - 24 miljoni ASV dolāru. Nu reperis atklāja, ka kādā pasākumā fani to izrāvuši viņam no pieres. 

Reperis Lil Uzi Vert sacīja, ka mūzikas festivāla fani izrāvuši rozā aptuveni 11 karātu dimantu, kas šogad tika implantēts viņa pierē.

Incidents noticis uzstāšanās laikā ikgadējā hiphopa mūzikas festivālā "Rolling Loud", šī gada jūlijā, Maiami.

"Es uzstājos un ielēcu pūlī, un fani to kaut kādā veidā izrāva. Dimants joprojām ir pie manis, tas vismaz ir pozitīvi," sacīja reperis. 

6

Atgādinām, ka 26 gadus vecais mūziķis, kurš labprāt pērk rotaslietas, paskaidrojis, ka implantējis dimantu, lai to nepazaudētu. 

Interneta komentāros par repera imidža izmaiņām domas dalījās - lai arī pie video ir atrodami arī atbalstoši vārdi, liela daļa komentētāju ir neizpratnē par šo rīcību. Kāds komentētājs bija sašutis arī par to, ka Lil Uzi Vert uz sejas demonstrē milzu dimantus, kamēr miljoniem cilvēku visā pasaulē cieš badu vai ir zaudējuši savus ienākumus.