Parādījusies jauna informācija ar vēža operāciju pārcietušā Pelē veselības stāvokli

Pelē

FOTO: Reuters/ScanPix

Leģendārā futbolista Pelē meita Kelija Nascimento savā "Instagram" kontā dalījusies ar jaunu informāciju par sava tēva veselības stāvokli.

Brazīlijas futbola leģenda Pelē 4. septembrī pārcieta resnās zarnas vēža operāciju operāciju. Bijušais futbolists joprojām atrodas intensīvās terapijas nodaļā

Operācija 80 gadus vecajam brazīlietim veikta sestdien vienā no Sanpaulu slimnīcām. Iepriekš Pelē paziņojumā sociālajā tīklā "Instagram" noraidīja, ka viņš būtu paģībis un tādējādi nogādāts slimnīcā, sakot, ka viņam tika veiktas parastas pārbaudes.

Tagad Pelē meita Nascimento savā "Instagram" kontā nākusi klajā ar jaunu informāciju par viņas tēva veselības stāvokli.

"Viņš pēc operācijas jūtas labi. Viņam nesāp un viņš ir labā garastāvoklī, lai gan dusmas rada fakts, ka viņš drīkst ēst tikai želatīns. Viņš nākamās dienas vai divu laikā atgriezīsies parastajā palātā un tad dosies mājās," savā "Instagram" kontā rakstīja Nascimento.

Futbolista atvase piebilda, ka viņa esot pārliecināta par sava tēva atveseļošanos: "Viņš ir spēcīgs un ietiepīgs. Ar medicīnas personāla rūpēm un atbalstu, kā arī labajām vēstīm, kuras sūta cilvēki no visas pasaules, viņš šim tiks cauri."

Bijušo futbolistu pēdējos gados skārušas dažādas veselības problēmas, piemēram, aizpērn viņam operācijas laikā tika izņemti nierakmeņi. Veselības problēmu dēļ viņš 2016.gadā viņš nevarēja iedegt Riodežaneiro olimpisko spēļu lāpu.

Vēl 2014.gadā brazīlietis nonāca intensīvajā aprūpē pēc tam, kad viņam sākās problēmas ar nierēm.

Pelē trīs reizes savas karjeras laikā kopā ar Brazīlijas valstsvienību triumfēja Pasaules kausa izcīņā. Viņš vairākās aptaujās tika atzīts par pagājušā gadsimta labāko futbolistu.