HK "Rīga" izcīna vēl vienu uzvaru Habarovskā

HK "Rīga" hokejisti

FOTO: hkr.lv

Hokeja klubs "Rīga" otrdien, 14. septembrī, izcīnīja vēl vienu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā pret Habarovskas "Amurskije Tigri"

Rīgas vienība Habarovskā ar 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) guva virsroku pār vietējo "Amurskije Tigri" komandu.

Mača devītajā minūtē pretinieku kļūda savā aizsardzības zonā ļāva Ģirtam Silakalnam panākt 1:0, bet otrā perioda piektajā minūtē mājinieki izlīdzināja rezultātu. Turpmāko septiņu minūšu laikā Gustavs Millers ar tālu metienu un Artūrs Karaša, metot ar nūjas neērto lāpstiņas pusi, panāca 3:1.

Trešā perioda ceturtajā minūtē Ričards Benislavskis vairākumā palika nepieskatīts vārtu priekšā un palielināja rīdzinieku pārsvaru. Nepilnas divas minūtes vēlāk Millers ar vēl vienu tālu raidījumu panāca 5:1. Līdz pamatlaika beigām mājinieki vienus vārtus atguva, taču tas netraucēja "Rīgai" svinēt uzvaru.

Arī otrdien rīdzinieki uzvarēja ar rezultātu 5:2.

Turnīra tabulā "Rīga" ar sešiem punktiem četrās spēlēs pakāpusies uz ceturto vietu Rietumu grupā.

Nedēļas nogalē Latvijas hokejistiem mājās būs cīņas ar Sahalīnas "Akuli".

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Pēc iepriekšējās MHL sezonas Latvijas komandā ir notikušas visai ievērojamas pārmaiņas. Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezušies galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs, bet par vārtsargu treneri turpina strādāt Nikolajs Žurkovs. Komandas menedžera funkcijas turpina pildīt Juris Opuļskis.

Spēlētāju sastāvā no iepriekšējās sezonas pieteikumā ir palikuši 14 hokejisti, bet klāt nācis 21 jauns hokejists, līdz ar ko ir samazinājies komandas vidējais vecums. Pilnībā ir mainījusies vārtsargu līnija, bet arī aizsardzībā un uzbrukumā ir ievērojamas izmaiņas.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu konferencē, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.