VIDEO ⟩ Kalnciemā savā dzīvoklī atrasts noslepkavots cilvēks

Apollo.lv
Kalnciemā savā dzīvoklī atrasts noslepkavots cilvēks
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Kalnciemā savā dzīvoklī atrasts noslepkavots cilvēks. 57 gadus vecais kungs ticis vairākas reizes sadurts ar nazi, taču varmāka pēc nozieguma izdarīšanas aizbēdzis, vēstī raidījums "Degpunktā".

Vīrietis nekustīgi sēdēja uz krēsla savā virtuvē, nokāris galvu, un no mugurpuses bija redzams medību naža spals, bet asmens bija iedurts ķermenī, sirds apvidū, tā notikumus atceras kāds vietējais, kas caur puspavērtām durvīm vēroja notiekošo kaimiņa dzīvoklī, kad pagalmā sabrauca kupls skaits policistu un neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Drīz vien kļuva skaidrs, ka vīrietis miris, apstiprinājumu sniedza arī ārsti. Izmeklētāji notikuma vietā dežurēja vairākas stundas, apskatot bojāgājušā dzīvesvietu. 

Tai pat dienā policistiem aizdomās par nozieguma izdarīšanu izdevās aizturēt divus vīriešus, Kalnciema iedzīvotājus. Atklājās, ka 38 un 48 gadus vecie vīrieši bija ciemojušies pie 57 gadus vecā kunga un kopā lietojuši alkoholu.

Zināms, ka vienam no vīriešiem jau ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, bet otram noteikts ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Abi policijas redzeslokā nonākuši ne pirmo reizi un agrāk jau bijuši tiesāti.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu