Sv, 5.02.2023.

FOTO ⟩ "Emmy" ceremonijas atkailinošākie sarkanā paklāja tērpi

Apollo.lv
"Emmy" ceremonijas atkailinošākie sarkanā paklāja tērpi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Svētdien, 19. septembrī, Losandželosā notika "Emmy" godalgu ceremonija, pulcējot aktierus no visas pasaules. Apskati sarkanā paklāja ekstravagantākos tērpus!

Kā zināms, šogad prestižo labākās drāmas balvu saņēma straumēšanas platformas "Netflix" populārais seriāls par britu karaļnama dzīvi "Kronis" (The Crown), ceremonijas galveno balvu "Netflix" šogad saņemot pirmo reizi.

Ikgadējā televīzijas balvu ceremonijā "Kronis" saņēma arī citas godalgas drāmas kategorijās, savukārt komēdijas kategorijās lielais uzvarētājs bija straumēšanas platformas "Apple TV+" seriāls "Teds Laso" (Ted Lasso)

Televīzijas zvaigznes pirmo reizi divu gadu laikā pulcējās klātienes ceremonijā, kas šogad, pandēmijas dēļ ievērojot piesardzības pasākumus, daļēji notika ārpus telpām.

"Kroņa" zvaigznes saņēma labākās aktrises un aktiera godalgas - Olīvija Kolmena par karalienes Elizabetes II atveidojumu, bet Džošs O'Konors par prinča Čārlza lomu. Seriāls izcīnīja arī abas godalgas par otrā plāna lomām, kā arī balvas par labāko scenāriju un režiju.

Ieskaitot godalgas tehniskajās kategorijās, "Kronis" saņēma 11 godalgas - tikpat, cik šogad saņēma seriāls ar ierobežotu sēriju skaitu "Dāmas gambīts" (The Queen's Gambit), bet par vienu mazāk nekā drāmas kategorijas rekordists "Troņu spēle" (Game of Thrones).

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu