Titulētais Šlīrencauers paziņo par tramplīnlēkšanas karjeras beigšanu

Austriešu tramplīnlēcējs Gregors Šlīrencauers beigs savu panākumiem bagāto tramplīnlēkšanas karjeru.

31 gadu vecais sportists uzvarēja 53 Pasaules kausa sacensībās, divas reizes bija labākais pasaules kausa kopvērtējumā, kā arī divas reizes uzvarēja Četru tramplīnu turnejā. Viņš arī izcīnīja vienu olimpisko zelta medaļu, vienu sudraba un divas bronzas godalgas.

"Pēdējie mēneši man ir bijuši sarežģīti pozitīvā nozīmē. Savainojuma pārtraukums deva man nepieciešamo laiku, lai spētu tikt pāri pagātnes ķibelēm un aptvert, kur esmu pašlaik," Šlīrencauers paziņoja savā mājaslapā.

"Tas nebija viegli - izlemt par karjeras beigām pēc visa, ko esmu piedzīvojis kā profesionāls sportists, taču šis lēmums liekas pareizākais."

Tramplīnlēcēja pēdējais lielais panākums bija 2014.gadā Soču olimpiskajās spēlēs, kad tika izcīnīta sudraba medaļa. Pēc tam pēdējos gados viņam bija ilgstošas problēmas ar fizisko un mentālo veselību un traumas.