Vai bērniņš ir pieteicies? Uģis Kuģis satraucies par grūtniecības testa rezultātiem (3)

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no 360tv video

Teju visa Latvija 360TV raidījumā "Ģimene burkā" sekoja līdzi krišnaīta Uģa Kuģa un viņa sievas Lindas rituāliem pirms bērna ieņemšanas. Vai ģimenei tas izdevies?

Krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis ar sievu Lindu jau ir vecāki dēliņam Tamalam, bet viņi vēlas ģimeni papildināt ar vēl vienu bērniņu. Visa Latvija sekojusi līdzi mazuļa ieņemšanas rituālam un nu pienācis laiks pārbaudīt, vai tie palīdzējuši un bērniņš pieteicies.

360TV realitātes seriālā "Ģimene burkā" Uģis Lindai uz paplātes pasniedza dārgāko aptiekā pieejamo grūtniecības testu par 2,99 eiro. "Es esmu ļoti satraukts. Sieva liekas, ka nemaz nesatraucas. Cik neinteresanti. Es man liekas pa dzīvi esmu tāds satrauktāks un emocionālāks," saka Uģis, kamēr Linda norāda, ka, viņasprāt, vienam ģimenē ir jābūt tam, kas ir savāktāks un mazāk izrāda emocijas.

Abi bija cerējuši, ka ar Rīgas mēra Mārtiņa Staķa, draugu, ģimenes un vecāko krišnaītu svētību un citiem veiktajiem rituāliem būs nodrošinājuši veiksmīgu ieņemšanu, taču - nekā.

"Svētība mums jau ir dota. Tas, ka ar pirmo reizi nesanāca, tas jau nenozīmē, ka tā svētība ir brāķis. Kad tas bērns atnāks, to jau mēs nezinām. Varbūt tā vēl nav nobriedusi, jo mēs vēl neesam gatavi. Nesanāca, nesanāca, bet protams, ka tas nav forši. Es tomēr cerēju, ka būs. Pārāk gatavojāmies," tā Uģis.

Pāris lēš, ka, iespējams, varētu palīdzēt govs svētības saņemšana, kā arī govs mēslu izmantošana "attīrīšanai".

"Man nav tā, ka laulības dzīvē vislielākais prieks ir gultas prieki. Mūsu ģimenē tas nav lielākais prieks. Nē, nu, protams, ka mīļums ir forša lieta, bet mēs to mīļumu kaut kā citādāk izpaužam, nav tik ļoti daudz tās ņemšanās. Man tas patīk kā vīrietim, bet kā dvēselei - cik tad var ņemties? Ir jau izņēmies," stāsta Uģis, piebilstot, ka ir gatavs otrajam mēģinājumam, jo "patronas jau ir uzlādētas".

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu