Video Merzļikinam teicams sniegums; "Blue Jackets" piekāpjas Girgensona pārstāvētajai "Sabres"

Gatavojoties jaunajai Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonai, pārbaudes spēlē tikās Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" un Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres".

Uzvaru šajā mačā ar 5:4 (2:1, 2:0, 0:3, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā izcīnīja "Sabres" hokejisti.

Merzļikins laukumā pavadīja teju pilnas pirmās divas trešdaļas, kuru laikā atvairīja 14 no 15 pretinieku metieniem. Viņam nomainoties "Blue Jackets" atradās vadībā ar 4:1.

Merzļikins atvairīja 93,3% metienu.

Spēles turpinājumā vietu Kolumbusas vārtos ieņēma Džets Grīvss. Viņam izdevās atvairīt 11 no 14 raidījumiem.

Girgensons laukumā atradās 19 minūtes un 21 sekundi, no kurām 3:22 minūtes spēlēja mazākumā. Latvijas uzbrucējs izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Blue Jackets" labā divus vārtus iemeta Olivers Bjorkstrands, bet trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja aizsargs Džeiks Bīns.

"Sabres" hokejistiem trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Līnuss Veisbahs.

Citā spēlē Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" mājās piekāpās Losandželosas "Kings" ar 3:4 (1:0, 0:3, 2:1).

Latviešu uzbrucējs spēlēja 13 minūtes un 54 sekundes, no kurām divas minūtes un 12 sekundes - mazākumā. Šajā laikā viņš divreiz meta pa vārtiem, vienreiz pielietoja spēka paņēmienu, kā arī pa reizei atņēma ripu pretiniekam un to pazaudēja, iekrājot +/- rādītāju -1.

Mājinieku rindās pa diviem punktiem sakrāja Tomāšs Hertls (1+1) un Viljams Eklunds (0+2).

Vēl vienā cīņā Ņujorkas "Rangers" savā laukumā pieveica Bostonas "Bruins" bez uzbrucēja Eduarda Tralmaka pieteikumā - 3:2 (0:0, 3:2, 0:0).