Sv, 28.05.2023.

FOTO un VIDEO ⟩ Vakcinācija pret Covid-19. Studenti pulcējas pie Saeimas "klusajā piketā"

Papildināts
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 8

Ceturtdien, 30. septembrī, kustība "Ļaujiet studēt bez diskriminācijas" pretī Saeimai organizēja "kluso piketu", kurā protestēja pret lēmumu obligāti vakcinēties pret Covid-19 un pēc 10. oktobra ļaut nevakcinētajiem studentiem turpināt mācības klātienē. Pulcējas nedaudz vairāk kā 20 cilvēki.

Daļa no protestētājiem ir aizlīmējuši savas mutes. Klātesošie ir sastājušies, ievērojot divu metru distanci. Kāda no dalībniecēm ieradusies ar Latvijas karogu.

Vairāki pasākumi dalībnieki ģērbušies gaiši zilā apģērbā ar uzrakstu "#Ļaujiet studēt bez diskriminācijas" un turēja plakātus ar dažādiem vēstījumiem - "Covid tēma universitātē ir tabu!", "Brīvība studēt = Brīvība domāt", "Levit, ļauj mums studēt" un citiem.

Ar protestētājiem aprunāties bija ieradušās dažas opozīcijas deputātes.

Kā ziņots, "kluso piketu" organizē kustība "Ļaujiet studēt bez diskriminācijas".

Kustības pārstāvji norāda, ka visiem jauniešiem, kuri jūtas veseli un nav saslimšanas simptomu, jāatgriežas augstākās izglītības iestādēs nekavējoties. Kustības pārstāvji aicina testu vietā atļaut studentiem izmantot pašu rakstītus apliecinājumus par viņa veselības stāvokli, vienlaikus atceļot prasību par Covid-19 sertifikāta uzrādīšanu.

Video:

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 8

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu