Saimniekšova zvaigzne ceļojumu raidījumā brokastīs ceļ galdā kandžu

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no 360tv video

Jaunajā šova "Četri uz koferiem" sezonā otrajā ceļojumā līdzi dziedātājam Laurim Reinikam un influencerei Laurlācim devās stiliste Žanna Dubska un šovā "Saimnieks meklē sievu" iepazītais Oskars Bērziņš. 

Jaunajā "Četri uz koferiem" sezonā dzejnieces Magones Šutovienes, dziedātāja Laura Reinika, influenceres Laurlāča (Laura Ķīse) un restorānu "Hercogs" vadītāja un līdzīpašnieka Andra Rūmīša izklaides Grieķijā noslēdzās ar to, ka ceļojumu turpināja Reiniks un Laurlācis, jo tieši viņi ieguva visvairāk punktu par veiksmīgu ceļabiedru izklaidēšanu.

Tālāk šova dalībnieki devās uz Itāliju kopā ar populāro stilisti Žannu Dubsku un šovā "Saimnieks meklē sievu" iepazīto Latgales puisi Oskaru Bērziņu. Laucinieks sevis ieplānoto dienu iesāka ar kārtīgām brokastīm, kas vairāk līdzinājās kreptīgām pusdienām - krāsnī ceptu kamambēru, Latvijas ogām, mājās taisītu pesto un "samagonito". Kāpēc gan nē? Gara diena tūrismam prasa daudz spēka.

"Draugi, tā ir svēta lieta sākt ar galdu. Šitajos mazajos prieka biķeros ir kaut kas labs iekšā. Vispirms jāsaskandina un tad jāpagaršo. Tā ir ābolu sula, bet alkohols, Žanna, ja. Kāpēc es viņu iedevu jums tagad? Citas baktērijas, var uzreiz cīnīties," saka saimnieks.

Lai gan Žanna nelieto alkoholu, tas viņai tāpat neliedza paostīt dienas sākumā piedāvāto mēriņu. Savukārt Laurlācim šāds rīts galīgi neiet pie sirds: "Es vēl joprojām esmu dusmīga par to rumu, kuram nebija pat ūdens, ko uzdzert klāt." Jāatzīst, ka Oskars kā "uzēdamo" čarkiņai bija paredzējis kamambēram blakus noliktās pašmāju ogas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu