Gutkovskis gūst vārtus Polijas čempionāta spēlē pēc nākšanas laukumā uz maiņu

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis Foto: Latvijas Futbola federācija (LFF)

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" svētdien savā laukumā izcīnīja uzvaru Polijas ekstraklases desmitās kārtas spēlē.

"Rakow" mājās ar 3:0 (2:0) pārspēja Poznaņas "Warta".

Gutkovskis spēli sāka uz rezervistu soliņa, taču laukumā tika sūtīts jau 31.minūtē, kad rezultāts bija 1:0, puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē izceļoties ar precīzu sitienu un panākot 2:0.

Mājiniekiem vārtus guva arī Milans Rundičs 23.minūtē un Andžejs Ņevulis 48.minūtē.

Svētdien spēlēs arī savainotā Latvijas pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia", kas uzņems Varšavas "Legia".

Jau ziņots, ka Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" piektdien Lubinā ar 1:0 (0:0) pārspēja turienes "Zaglebie".

Uzvarētājiem vārtus sargāja Šteinbors.

"Rakow" ar 18 punktiem deviņos dueļos ir otrā, Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" ar 16 punktiem deviņās spēlēs ieņem ceturto vietu, bet Šteinbora pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" ar 15 punktiem desmit mačos ieņem sesto pozīciju 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas "Legia".