VIDEO ⟩ Indrašis zaudējumā papildina punktu bagāžu

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: HC Vityaz

Zaudētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā ar rezultatīvu piespēli atzīmējās latviešu uzbrucējs Miks Indrašis.

"Vitjaz" izbraukuma spēlē zaudēja pēcspēles metienu sērijā Habarovskas "Amur" vienībai ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1).

Indrašis asistēja pirmajā vārtu guvumā spēles 39.minūtē, kad īsi pirms pirmās trešdaļas beigām "Vitjaz" vienību vadībā izvirzīja Daniels Odets. Mājinieki izlīdzināja spēles rezultātu 26 sekundes pēc otrās trešdaļas sākuma, vārtus gūstot Dāvidam Tomašekam.

Lai noskaidrotu spēles uzvarētājus, bija nepieciešama pēcspēles metienu sērija. Neviens no "Vitjaz" spēlētājiem nerealizēja soda metienu, tai skaitā arī Indrašis, bet Habarovskas komandas labā pa vienam precīzam pēcpsēles metienam guva Romāns Ljubimovs un Lakesandrs Gorškovs.

Latvijas hokejists šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izpildīja piecus metienus vārtu virzienā.

Sezonas 14 aizvadītajās spēlēs Indrašis ir guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

"Vitjaz" ar 13 punktiem 14 aizvadītajās spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē. Nākamo spēli pret Vladivostokas "Admiral" Indraša pārstāvētā vienība aizvadīs 6.oktobrī.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.