VIDEO "Tehniska kļūme un liela jauda." CSDD darbinieku soda par braukšanu ar 168 km/h, taču viņš turpina darbu uzņēmumā (8)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ceļu policijas auto.
Ceļu policijas auto. Foto: LETA

Septembra beigās Valsts policijas (VP) likumsargi Ventspils novada Tārgales pagastā pieķēra ļoti steidzīgu šoferi, kurš traucās ar 168 km/h. Ventspils puses iedzīvotājs ziņo, ka ātrumpārkāpējs ir vietējās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) tehniskās apskates stacijas darbinieks, kurš arī pēc gūtā soda turpina strādāt CSDD, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Jau iepriekš mediji, atsaucoties uz VP izplatīto informāciju, vēstīja, ka 20. septembrī, ap plkst. 17:30 VP Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas no Liepājas, sniedzot atbalstu kolēģiem Ventspilī, patrulēja Ventspils novada Tārgales pagastā, kur uz autoceļa P122 fiksēja automašīnu "Audi", kuras vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar 90 km/h, pārvietojās ar 168 km/h.

Kā skaidroja VP, saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par šādu pārkāpumu piemēro naudas sodu līdz 480 eiro, kā arī uz sešiem mēnešiem tiek piemērots liegums vadīt transportlīdzekļus. 

Pēc ziņas par konkrēto gadījumu publicēšanas medijos ar "Bez Tabu" sazinājās Ventspils puses iedzīvotājs. Vēloties palikt anonīms, viņš raidījumam ziņoja, ka ātrumpārkāpējs ir Ventspils CSDD tehniskās apskates stacijas darbinieks. Viņaprāt, pēc šāda pārkāpuma, kā rezultātā piemērots liegums stūrēt, konkrētajai personai vairs nevajadzētu strādāt CSDD gan darba specifikas, gan ētisku apsvērumu dēļ.

Ventspilī tehniskās apskates pakalpojumu CSDD uztic SIA "Venttests", kas ir CSDD un Ventspils pašvaldības kopuzņēmums. Tehniskās apskates stacijas telpās "Bez Tabu" izdevās sastapt darbinieku, par kuru kā ātrumpārkāpēju ziņoja skatītājs. Darbinieks atzina, ka sodīts par steidzīgo braukšanu.

Tāpat viņš teica, ka par pārkāpumu informējis savu priekšniecību. Uzskata, ka var turpināt darbu tehniskās apskates stacijā, jo aizliegums, viņaprāt, attiecas uz transportlīdzekļa vadīšanu kopējā ceļu satiksmē. Uz jautājumu, vai darba pienākumos ietilpst klientu transportlīdzekļu pārvietošana, sēžoties pie stūres, ātrumpārkāpējs atbildēja ar pretjautājumu: "Tu gribi nākt strādāt manā vietā?"

Video: Raidījuma "Bez Tabu" sižets

Komentāri (8)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu