Viktors Lapčenoks atklāj, ka Noras Bumbieres greizsirdības lēkmes bijušas ekstremālas (4)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no 360tv video

Viesojoties kanāla 360 TV raidījumā "Pasaki to skaļi", dziedātājs Viktors Lapčenoks atklāja patiesību par mūziķes Noras Bumbieres greizsirdības scēnām.

Visu laiku populārākajai pašmāju dziedātājai Norai Bumbierei bija sarežģīts raksturs un tāda izvērtās arī viņas dzīve. Skatuves dīva sava 46 gadus ilgā mūža laikā paspēja apprecēties četras reizes, kā arī laida pasaulē trīs bērnus.

Viņas skatuves partneris un viens no vīriem, Viktors Lapčenoks, stāsta, ka ar Noru bija viegli sastrādāties un pacelt Raimonda Paula dziesmas jaunā līmenī, taču privātajā dzīvē gan gāja neizturami grūti.

Lapčenoks atklāja, ka mīļotās greizsirdības lēkmes bija tik ekstremālas, ka viņa pat neļāva dziedātājam tikties ar meitu no iepriekšējām attiecībām.

"To es darīju slepus. Tu vari iedomāties, cik greizsirdība var tālu aiziet? Tās tomēr ir tavas asinis. Es ar viņu tikos ne jau katru dienu, bet šad tad uznāca melanholija un šausmīgi gribējās satikt," tā Viktors. "Es biju izmisumā, jo nevarēju to saprast. Es mēģināju skaidrot, bet tas bija tukšais variants. Jo es vairāk par to runāju, jo vairāk viņa iekarsa."

Komentāri (4)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu