T, 28.09.2022.

VIDEO ⟩ Veikala "Lidl" atvēršana Eizenšteina ielā. Pie veikaliem veidojas garas rindas

Papildināts
Veikala "Lidl" atvēršana Eizenšteina ielā. Pie veikaliem veidojas garas rindas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 17
Foto: Jānis Škapars

Ceturtdien, 7.oktobrī, visā Latvijā tiks atklāti kopumā 15 mazumtirdzniecības tīkla "Lidl" veikali. Portāls "Apollo.lv" piedāvā tiešraidi no "Lidl" atklāšanas Eizenšteina ielā, Rīgā.

Veikalu "Lidl" atklāšana ceturtdienas rītā izraisījusi lielu iedzīvotāju interesi un pirmie cilvēki pie vairākām tirdzniecības vietām rindās sāka stāties jau vairāk nekā stundu pirms veikalu atvēršanas plkst.8.

Pie "Lidl" veikala Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā, apmēram 20 cilvēku rinda bija izveidojusies jau ap plkst.7, bet neilgi pirms plkst.8 veikala atklāšanu gaidīja jau aptuveni 100 iedzīvotāju.

Līdzīga situācija novērojama arī pie veikala Rīgā, Anniņmuižas bulvārī - šeit pirmie veikala atvēršanas interesenti bija sākuši pulcēties vēl pirms plkst.7. Neilgi pirms plkst.8 rindā stāvēja vairāk nekā 100 cilvēku.

Savukārt pie veikala Rīgā, Dzelzavas ielā rindā stāvēja vairāk nekā 100 cilvēku arī jau pēc oficiālās veikala atklāšanas ap plkst.8.30. Tikmēr pie veikala Augusta Deglava ielā neilgi pirms plkst.9 rindā bija pulcējušies aptuveni 50 sanākušie.

Kā novēroja aģentūra LETA, pie visiem šiem veikaliem novietotas barjeras rindu regulēšanai un kārtību uzrauga arī vairāki "Lidl" darbinieki. Rindās stāvošajiem iedzīvotājiem pārsvarā ir sejas maskas, tomēr, ja tādu nav, aizrādīts par to neesamību netiek. Iedzīvotāji cenšas ievērot distanci, stāvot atzīmētos divus metrus viens no otra. Apmeklētājiem pie ieejas katram tiek iedoti iepirkuma ratiņi, kuri, iznākot no veikala, tiek nodezinficēti pirms "Lidl" darbinieks tos nodod nākamajam pircējam. Rindās pārsvarā stāv vecāka gada gājuma cilvēki.

Pie veikaliem Sergeja Eizenšteina ielā, Anniņmuižas bulvārī un Dzelzavas ielā aģentūra LETA novēroja gan Valsts policijas, gan Rīgas pašvaldības policijas klāstesamību.

Gatavojoties veikalu atvēršanai Latvijā, "Lidl" investējis vairāk nekā 200 miljonus eiro savu veikalu un loģistikas centra būvniecībā, kā arī veidojot jaunas ielas, satiksmes apļus, krustojumus, apstādījumus un dažādus apkārtējās infrastruktūras uzlabojumos. Uzņēmums Latvijā arī radījis jau vairāk nekā 2000 jaunas darbavietas.

"Lidl" veikali Latvijā strādās katru dienu no plkst.8 līdz plkst.22.

Svinīgā veikalu tīkla atvēršana un lentas griešanas ceremonijas pie visiem veikaliem 7.oktobra rītā notiks pāris minūtes pirms plkst.8. "Lidl" veikalu Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā 81, atklās Vācijas vēstnieks Latvijā Kristians Helts, labklājības ministrs Gatis Eglītis (JKP), Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP) un vicemērs Vilnis Ķirsis (JV).

Kompānija atzīmē, ka plānošana un gatavošanās veikalu atvēršanas dienai ir aizņēmusi vairākus gadus, un tā ir turpinājusies par spīti Covid-19 pandēmijas izaicinājumiem.

Paralēli sava veikalu tīkla veidošanai, "Lidl" ir investējis dažādos vietējās infrastruktūras un vides uzlabošanas projektos, veikalu apkārtnē iestādot gandrīz 6000 jaunus kokus un krūmus, kuru kopvērtība tuvojas 400 000 eiro.

"Lidl" Rīgā atradīsies sešās vietās - Imantā, Zolitūdē, Pļavniekos, Purvciemā, Dreiliņos un Mežciemā, bet pa vienam veikalam būs Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Jelgavā, Ogrē, Valmierā, Jēkabpilī, Rēzeknē un Daugavpilī.

Kompānija "Lidl Latvija" reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 251,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas "C E - Beteiligungs-GmbH".

"Lidl Latvija" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.marta līdz šā gada 28.februārim, strādāja ar 722 955 eiro apgrozījumu, savukārt kompānijas zaudējumi bija 51,59 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Video: tiešraides arhīvs

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu