C, 23.03.2023.

FOTO ⟩ Ne visi tagad var pirkt, ko sirds kāro! Kā ārkārtējās situācijas laikā darbojas tirdzniecības centri - svarīgākais vienuviet

Ne visi tagad var pirkt, ko sirds kāro! Kā ārkārtējās situācijas laikā darbojas tirdzniecības centri - svarīgākais vienuviet
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 10
Pie tirdzniecības centriem veic QR kodu pārbaudi
Pie tirdzniecības centriem veic QR kodu pārbaudi Foto: Jānis Škapars/TVNET

No pirmdienas, 11. oktobra, līdz 11. janvārim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija. Trīs mēnešus spēkā būs stingrāki Covid-19 ierobežojumi ar mērķi ierobežot slimības izplatību. Viena no nozarēm, kurā ieviestas krasas izmaiņas ir tirdzniecības - ārkārtējās situācijas laikā nevakcinētās personas nevarēs apmeklēt tirdzniecības centrus. Portāls "Apollo.lv" apkopojis informāciju par to, kā šajā laika periodā darbosies tirdzniecības centri Latvijā.

No pirmdienas valstī uz trim mēnešiem izsludināta ārkārtējā situācija, tādējādi spēkā stājoties vairākiem Covid-19 izplatības novēršanai paredzētiem ierobežojumiem.

Tostarp ieviesti ierobežojumi tirdzniecības vietām. Tirdzniecības vietas, kuras varēs apmeklēt arī personas bez Covid-19 sertifikāta, ir pārtikas veikali, aptiekas, optikas veikali, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali, telekomunikāciju veikali un degvielas uzpildes stacijas. Šajās vietās uz vienu apmeklētāju būs jānodrošina 25 kvadrātmetru platība.

Savukārt, strādājot drošajā režīmā, uz vienu apmeklētāju būs jānodrošina 15 kvadrātmetri.

Brīvdienās un svētku dienās tirdzniecības centros varēs strādāt tikai pārtikas veikali, aptiekas, optikas, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali un telekomunikāciju veikali. Tāpat būs pieejami tādi pakalpojumu sniedzēji kā kurpnieks un ķīmiskās tīrītavas.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu