P, 15.08.2022.

"Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu." Olga Rajecka spiesta maksāt par elektrības pakalpojumu, kuru nesaņem

Apollo.lv
"Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu." Olga Rajecka spiesta maksāt par elektrības pakalpojumu, kuru nesaņem
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Olga Rajecka koncertā "Mana svētku diena"
Foto: Olga Rajecka koncertā "Mana svētku diena" Foto: Jānis Škapars/TVNET

Dziedātāja Olga Rajecka noskaitusies, – katru mēnesi spiesta maksāt par elektrības pakalpojumu, kuru nesaņemot, vēsta raidījums "Bez Tabu". 

Dziedātāja Olga Rajecka secinājusi, ka katru mēnesi esot jāmaksā par pakalpojumu, ko faktiski nesaņemot.

Dziedātāja pauž savu sašutumu: "Es maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu. Es "nodedzinu" mēnesī kādus 19 eiro, bet man jāmaksā 47 eiro. Es uzskatu, ka tas nav godīgi pret mani, jo es šo elektrību nepatērēju. Trīs fāžu man nav. Es maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu. Es "nodedzinu" mēnesī kādus 19 eiro, bet man jāmaksā 47 eiro!"

Par faktu, ka maksā par pakalpojumu, kuru nesaņem, Olga Rajecka uzzinājusi pagājušajā gadā, kad ģimenes mājā Bukultos pēkšņi pazuda elektrība.

Dziedātāja raidījumam "Bez Tabu" stāsta: "Sita ārā "korķus", nesapratām, kas notiek. Izsaucām "Sadales tīklu", viņi atbrauca, tad sāka kaut ko mērīt, teica, ka mums jānomaina par saviem līdzekļiem visi tie vadi, ko viņi 2005. gadā likuši, jo tie esot sakusuši, sabojājušies. Viņi man uztaisīja tā, ka man ir viena fāze. Tas nozīmē, ka es nevaru ieslēgt vienlaikus gludekli ar tējkannu, jo man sit tad elektrību ārā."

Video: Raidījuma "Bez Tabu" sižets

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu