VIDEO ⟩ Balcers gūst uzvaras vārtus "Sharks" panākumā pret "Jets"

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: Reuters/ScanPix

Svētdien, 17. oktobrī, ar vārtu guvumu Sanhosē "Sharks" uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā sekmēja latviešu hokejists Rūdolfs Balcers.

"Sharks" mājās ar rezultātu 4:3 (0:1, 2:1,2:1) uzvarēja Vinipegas "Jets" hokejistus.

Balcers šajā spēlē uz ledus pavadīja 14 minūtes un 36 sekundes, spēlējot nomināli otrajā maiņā. Latviešu uzbrucējs sev atvēlētajā spēles laikā atzīmējās ar vārtu guvumu, kā arī izpildīja divus spēka paņēmienus un tikpat metienus pa pretinieka vārtiem.

Tieši latvieša vārtu guvums trešā perioda piektajā minūtē nodrošināja "Sharks" uzvaru.

Bez Balcera "Sharks" rindās ar vārtu guvumu izcēlās arī Endrjū Kogliano, Džaspers Veterbijs un Tomašs Hertls.

Savukārt "Jets" sastāvā vārtus guva Pjērs Luks-Dubuā, Endrjū Kops un Džensens Harkinss.

Nākamo spēli "Sharks" hokejisti aizvadīs naktī uz 20. oktobri, plkst. 2 pēc Latvijas laika tiekoties ar Monreālas "Canadiens" hokejistiem.