"Dažreiz pateicību nevar izteikt vārdos, jo tā ir tik milzīga!" Tramvaja vadītāja, kurai kļuva slikti darbā, pasakas savai glābējai

Apollo.lv
"Dažreiz pateicību nevar izteikt vārdos, jo tā ir tik milzīga!" Tramvaja vadītāja, kurai kļuva slikti darbā, pasakas savai glābējai
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tramvajs Liepājā.
Tramvajs Liepājā. Foto: Edijs Pālens/LETA

Jau vēstījām, ka 13. oktobrī pēkšņi kādai Liepājas tramvaja vadītājai darba laikā kļuvis slikti - viņai trūkusi elpa, un sākušies krampji. Tikai viena no pasažierēm steidzās viņai palīgā. Vadītāja viņai ir pateicīga. Viņa nepalika vienaldzīga un palīdzēja viņai.

"Pateicība nevar palikt sevī, tā ir jāizsaka, bet dažreiz pateicību nevar izteikt vārdos, jo tā ir tik milzīga!

Mīļš Paldies vēlreiz Munise Jaunciema," raksta tramvaja vadītāja Daina Korotkova.

Jau vēstījām, ka pēkšņi kādai Liepājas tramvaja vadītājai darba laikā kļuvis slikti - viņai trūkusi elpa, un sākušies krampji. Tramvajs apstājās, taču teju neviens no pasažieriem nesteidzies palīgā, tieši pretēji - kāda sieviete sākusi lamāt tramvaja vadītāju, vēsta lsm.lv.

"Es viņai klusi atbildēju, ka man ir pavisam slikti, palūdzu neuztraukties, jo drīz būs cits vadītājs klāt.

Un viņa man saka: "Mani tas neuztrauc, nav ko slimai tramvajā līst!","

atceras tramvaja vadītāja Daiga,

"un visā tramvajā atradās tikai viens cilvēks, kurš saprata, ka man nepieciešama palīdzība. Tā meitene man kļuva par īstu eņģeli."

Atsaucīgā jauniete Munise Jaunciema ir medmāsa. Viņa izsaukusi Daigai ātro palīdzību un palikusi kopā ar sievieti, līdz ieradušies mediķi.

Daina vēlas pieteikt Munisi "Latvijas lepnuma" titulam.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu