Rihardam Bukartam rezultatīva piespēle zaudētā KHL mačā

Rihards Bukarts

Latvijas uzbrucējs Rihards Bukarts svētdien atdeva rezultatīvu piespēli Vladivostokas "Admiral" vienības zaudējumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā.

"Admiral" izbraukumā ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) piekāpās Minskas "Dinamo" vienībai, zaudējot ceturto spēli pēc kārtas.

Bukarts uz laukuma pavadīja 16 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā pa vārtiem nemeta. Latviešu uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trešā perioda septītajā minūtē, kad piedalījās uzbrukumā, kurā tika panākts rezultāts 2:3.

Šajā sezonā Latvijas uzbrucējs 12 aizvadītās spēlēs, gūstot piecus vārtus un atdodot trīs rezultatīvas piespēles, ir sakrājis astoņus rezultativitātes punktus.

Austrumu konferences kopvērtējumā Bukarta pārstāvētā komanda ieņem pēdējo vietu ar 18 spēlēs izcīnītiem 11 punktiem.

Nākamo spēli "Admiral" aizvadīs 19.oktobrī, izbraukumā tiekoties ar Jaroslavļas "Lokomotiv".

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.