Gaidāma silta diennakts

Saulriets.

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Trešdienas vakarā Kurzemē un arī daudzviet Vidzemē dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 18-23 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.

Līdz pusnaktij Kurzemes rietumu piekrastē spēkā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dzeltenais brīdinājums par spēcīgu vēju.

Ceturtdien vējš pierims, bet pēcpusdienā atsāksies tā pastiprināšanās. Ceturtdienas vakarā un piektdien valsts lielākajā daļā iespējamas dienvidrietumu vēja brāzmas līdz 19-24 metriem sekundē, piekrastē - līdz 28 metriem sekundē.

Tuvākajā diennaktī debesis būs pārsvarā mākoņainas, daudzviet gaidāms lietus, pārsvarā īslaicīgs, tai skaitā vietām intensīvas lietusgāzes, iespējams arī pērkona negaiss.

Gaisa temperatūra naktī visā valstī saglabāsies virs +10 grādiem; maksimālā temperatūra ceturtdien būs +13..+16 grādi.

Rīgā ceturtdien dažbrīd gaidāms lietus, vakarā - lietusgāzes. Gaisa temperatūra +13..+14 grādi naktī un ap +15 grādiem dienā. Dienvidrietumu vējš nakts sākumā brāzmās pūtīs līdz 17 metriem sekundē, no rīta un dienā tas pierims, bet ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu brāzmu spēks var pārsniegt 20 metrus sekundē.