"Pēdējie divi gadi mūs ir salauzuši." Reperis ansis paziņo par šķiršanos no sievas

Vietnē "Twitter" reperis ansis (Ansis Kolmanis) paziņojis par šķiršanos no sievas Līvas Kolmanes.

Vietnē "Twitter" ansis publicēja garu paziņojumu, kurā skaidro, kāpēc tiek šķirtas septiņus gadus ilgās attiecības. 

"Mēs ar Līvu izdomājām, ka vairs nebūsim vīrs un sieva. Ceram uz iespējami lielu sapratni par to, ka mums vēl pāris nedēļas vajadzēs laiku divatā, lai šo visu kārtīgi sakārtotu. Gribam, lai jūs zināt, ka tikpat prātīgi un apdomīgi, kā mēs šos septiņus gadus močījām kopā, tikpat piesardzīgi un nosvērti esam nonākuši pie šī slēdziena. Sen neesam bijuši tik bēdīgi par kaut ko, bet, šķiet, jūtamies atviegloti. 

Kā mums iet? Droši vien labāk nekā varētu iedomāties klasisku šķiršanās ainu: mīļi, cieņpilni un ar lielām rūpēm vienam par otru, jo abi arī vislabāk zinām, cik pēdējie divi gadi mūs ir salauzuši.

Protams, ik pa laikam pabimbājam, bet vairāk smejamies un runājam par to, cik laba komanda esam bijusi, cik lieli draugi centīsimies būt arī turpmāk. Protams, tas ne vienmēr tā darbojas, mēs arī to zinām, pieņemam jebkuru scenāriju, kurš īstenosies," raksta ansis.

Viņš skaidro, ka pandēmija ļoti iedragājusi pāra attiecības un abi sapratuši, ka vēl vienu "lokdaunu" nepārvarēs. 

"Šo "lokdaunu" un ziemu gan vairs neesam spējīgi pavilkt, tas mums abiem sāka kļūt skaidrs pirms neilga brīža. Ļoti novērtējam gan viens otru, gan visu to neatkārtojamo, ko esam nodzīvojuši kopā," tā ansis. 

Reperis piemin, ka noteikti turpinās sadarboties ar Līvu darba jomā, jo abi ļoti labi saprot un pazīst viens otru. 

Redaktors iesaka