VIDEO ⟩ NHL aizvadītajā naktī: Atkinsons ar diviem vārtu guvumiem sekmē "Flyers" uzvaru

Kamerons Atkinsons un "Flyers" hokejisti
Kamerons Atkinsons un "Flyers" hokejisti Foto: Reuters/ScanPix

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā ar diviem vārtu guvumiem komandas uzvaru sekmēja Filadelfijas "Flyers" uzbrucējs Kamerons Atkinsons.

"Flyers" savā laukumā ar 6:3 (2:1, 1:2, 3:0) pārspēja Bostonas "Bruins" komandu.

Atkinsons rezultātu atklāja spēles astotajā minūtē, bet 17.minūtē Kārsons Kulmens rezultātu izlīdzināja, tomēr deviņas sekundes pirms perioda beigām "Flyers" pārsvaru atjaunoja Džoels Farabī.

Otrā perioda sākumā Skots Lotons panāca jau 3:1 mājinieku labā. Perioda devītajā minūtē Teilors Hols samazināja mājinieku pārsvaru līdz minimumam, bet precīzi minūti pirms perioda beigām Breds Maršāns panāca izlīdzinājumu.

Trešā perioda pirmajā minūtē Atkinsons guva savus otros vārtus spēlē, bet Filadelfijas uzvaru pastiprināja Treviss Konecnijs un Šons Kutirjē.

Savukārt Sentluisas "Blues" Lasvegasā ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzvarēja "Golden Knights", tādējādi bez zaudējumiem aizvadot visas trīs jaunās sezonas pirmā izbraukuma spēles.

Pirmā perioda devītajā minūtē Viljams Kārlsons izvirzīja vadībā mājiniekus, bet otrā perioda ceturtajā minūtē Brendons Sāds rezultātu izlīdzināja. Trešā perioda vidū Vladimirs Tarasenko guva uzvaras vārtus, bet nedaudz vairāk kā minūti pirms spēles beigām Ivans Barbaševs guva "Blues" trešos vārtus.

"Blues" vārtos Džordans Biningtons atvairīja 42 pretinieku mestās ripas, bet Lasvegasas komandas vārtos Robins Lēners tika galā ar 35 metieniem vārtu rāmī.