Jāņa Jubalta lidostā sarīkoto ēverģēlību dēļ iesaistījusies policija (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Jānis Jubalts
Jānis Jubalts Foto: Ieva Makare/LETA

Pašmāju veiksmīgākās grupas "Prāta vētra" ģitārists Jānis Jubalts, viesojoties šovā "Pasaki to skaļi", pastāstīja par kādu īpaši lielu ēverģēlību, kas novedusi pie kārtības sargu izsaukšanas.

Gadījies tā, ka viņš nokavējis kopīgo lidojumu uz uzstāšanos Polijā - mūziķis nolēmis par to draugiem un grupas biedriem atvainoties ar grandiozu sagaidīšanu Rīgas lidostā.

Sacīts darīts - Jubalts savācis visus pārējos savas naktsdzīves draugus, apģērbis viņus baleta tērpos, uzlicis uz galvas antenas, uz tādas garākas tapetes lieliem burtiem uzrakstījis "Draugi, lūdzu piedodiet!" un vēl nopircis kasti ar pirotehniku salūtam.

Viss noticis kā kādā Holivudas filmās, taču jautrībai drīz vien pienācis gals: "Nepaiet ne minūte, kad jau dzirdu sirēnas no visām pusēm. Man jau saka - Jubīt, lecam mašīnā un braucam. Mani sāka stumt projām, jo tiešām jau policija un lidostas apsardze tuvojās, bet salūts tik iet gaisā, jo nevar jau apturēt."

Beigās savārītās ziepes bijušas lielas, taču draugi bijuši sajūsmā par šādu sagaidīšanu, lai arī nebija nemaz tik ļoti apvainojušies uz Jubaltu, kā viņš domāja. 

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu