Karaliene Elizabete II pavadījusi nakti slimnīcā

Karaliene Elizabete II

FOTO: George Rogers/SIPA/Scanpix

Pēc oficiālo pienākumu atcelšanas 95 gadus vecā karaliene Elizabete II pavadījusi nakti slimnīcā, kur viņai veiktas pārbaudes, ziņo Bekingemas pils pārstāvji.

Karaliskie ārsti trešdienas pēcpusdienā nosūtīja 95 gadus veco karalieni Elizabeti pie speciālistiem Londonā. Par laimi, karaliene jau izrakstīta no slimnīcas. Bekingemas pils pārstāvji sacīja, ka pēc slimnīcas apmeklējuma viņa bijusi labā garastāvoklī.

"Pēc mediķu padoma karaliene trešdienas pēcpusdienā ieradās slimnīcā uz dažām izmeklēšanām, šodien (ceturtdien) agrā pēcpusdienā atgriezās Vindzoras pilī, un vēl arvien jūtas labi," teikts Bekingemas pils paziņojumā.

Lielbritānijas ziņu aģentūra "Press Association" (PA) vēstīja, ka par karalienes došanos uz slimnīcu trešdien nebija ziņots tāpēc, ka bija gaidāma īsa uzturēšanās tur, un arī, lai aizsargātu 95 gadus vecās karalienes privātumu.

Karaliene pavadīja nakti slimnīcā "praktisku iemeslu" dēļ, piebilda PA.

Bekingemas pils par karalienes uzturēšanos slimnīcā paziņoja pēc tam, kad par to bija ziņojis tabloīds "The Sun". Tas ziņoja, ka karaliene nolēmusi pa nakti palikt privātajā Karaļa Edvarda VII slimnīcā Londonas centrā, jo bijis pārāk vēls 42 kilometru braucienam atpakaļ uz Vindzoras pili.

Šī ekskluzīvā slimnīca ir pazīstama ar karaliskās ģimenes locekļu ārstēšanu. Karaliene tur ārstējusies arī iepriekš, tai skaitā 2013.gadā gastroenterīta dēļ, kad viņa arī palika tur uz vienu nakti.

2003. gadā ķirurgi šajā slimnīcā karalienei izoperēja nelielus izaugumus uz sejas un operēja viņas celi, bet 1982. gadā viņai tika izrauts gudrības zobs.

Redaktors iesaka

Lasītākais šobrīd