Traģēdija ASV ⟩ FIB atradis noslepkavotās Gabijas Petito līgavaiņa mirstīgās atliekas

Ilustratīvs attēls.

FOTO: EPA/NORTH PORT POLICE DEPARTMENT HANDOUT

Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) ziņo, ka atradis pazudušā Braiena Londrija  mirstīgās atliekas Floridas štatā, ziņo britu raidorganizācija BBC.

Jau ziņots, ka ceļojuma laikā kopā ar Braienu pazuda viņa 22 gadus vecā līgava Gabija Petito, kura tika atrasta mirusi. 

Vīrietis bija pazudis vairāk nekā mēnesi un viņš tika identificēts pēc zobu paraugiem. Atbildīgās iestādes informēja, ka Braiena mirstīgās atliekas tika atrastas T. Mabrija Karltona juniora memoriālajā rezervātā.

Atbildīgās iestādes par šo ir informējušas arī Braiena vecākus.

Jau vēstīts, ka Petito līgavainis Braiens Londrijs 1. septembrī no kopīgā ceļojuma, kura laikā pāris sociālajos tīklos publicēja ainas no brauciena, atgriezās viens pats. Septembra vidū viņš pazuda, un policijai nav izdevies viņu atrast.

Sākotnējie autopsijas rezultāti liecināja, ka Petito tikusi noslepkavota.

Gabijas Petito lieta

Raidorganizācija CNN apkopojusi, ar ko Londrijs nodarbojās mājās Floridā aizvadītajās divās nedēļās, kamēr viņa līgava tika uzskatīta par pazudušu.

Petito un Londrijs jūlija sākumā "Ford Transit" busiņā no Longailendas sāka ceļojumu pa ASV dabas parkiem. Bija plānots, ka brauciens oktobra beigās noslēgsies Oregonā.

Taču 1. septembrī Londrijs viens pats atgriezās Nortportā, Floridā, kur dzīvo viņa ģimene. Saskaņā ar federālajām apsūdzībām, Londrijs laikā no 30. augusta līdz 1. septembrim izmantoja viņam nepiederošu debetkarti, kopumā no tās iztērējot vairāk nekā 1000 dolārus.

4. septembrī Londrijs Nortportā iegādājās mobilo tālruni, raidorganizācijai CNN atklāja Londriju ģimenes advokāts Stīvs Bertolino.

Londriju ģimene no 6. līdz 8. septembrim bija devusies kopīgā izbraukumā uz kempingu Floridā. ASV Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) rīcībā ir novērošanas kameru video. Kaimiņi apgalvo, ka Londriju pēdējoreiz esot redzējuši 10. septembrī.

11. septembrī Petito ģimene policijā paziņoja par jaunietes pazušanu. Nortportas policija šīs pašas dienas vakarā apmeklē Londriju ģimenes māju, taču radinieki "faktiski tikai pateica, kā sazināties ar viņu advokātu", sacījis likumsargu pārstāvis Džošs Teilors.

Londrija vecāki likumsargiem apgalvojuši, ka dēlu pēdējoreiz redzējuši 14. septembrī, kad viņš esot devies ceļā uz dabas parku. Pirms desmit dienām iegādātais tālrunis palika vecāku mājās, un tagad tas ir nonācis FIB rīcībā.

20. septembrī Vaiomingas dabas parkā tika atrastas Petito mirstīgās atliekas. Tiesu medicīnas ekspertīzes sākotnējais atzinums - Petito tikusi noslepkavota.

Pret Londriju izdots federālais aresta orderis par nelikumīgu cita cilvēka bankas kartes izmantošanu. Londrijs nav noteikts par aizdomās turamo Petito slepkavības lietā, taču viņš tik un tā atrodas meklēšanā.

Londriji apgalvoja, ka nezinot dēla atrašanās vietu.

Aktuālākās ziņas