Uldriķis dodas laukumā uz maiņu zaudējumā Nīderlandes čempionāta mačā

Roberts Uldriķis (ar bumbu)
Roberts Uldriķis (ar bumbu) Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien Nīderlandes čempionāta desmitās kārtas spēlē iesaistījās, nākot uz maiņu, taču neglāba Leivārdenas "Cambuur" komandu no zaudējuma.

"Cambuur" mājās ar rezultātu 2:3 (1:2) atzina Roterdamas "Feyenoord" pārākumu.

Uldriķis laukumā devās 18 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad rezultāts jau bija 2:3.

Kompensācijas laika pirmajā minūtē Uldriķis nespēja apstrādāt bumbu labā situācijā, un pretinieks bumbu atņēma.

Abus vārtus mājinieku labā mača 23. un 50.minūtē guva Davids Sambisa, bet viesi atbildēja ar 25.minūtē gūtajiem Briana Linsena, 45.minūtē iesistajiem Fredrika Aursnesa un 58.minūtē gūtajiem Tirela Malazijas vārtiem.

Šobrīd "Cambuur" Nīderlandes virslīgā ar 12 punktiem desmit spēlēs ieņem 12.vietu 18 komandu konkurencē.

Latviešu uzbrucējs Nīderlandes "Eredivisie" čempionātā debitēja mēneša sākumā, kad arī nāca uz maiņu un guva vārtus.

23 gadus vecais Latvijas izlases spēlētājs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.