Uldriķim divas rezultatīvas piespēles Nīderlandes kausa mačā

Roberts Uldriķis
Roberts Uldriķis Foto: cambuur.nl

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis ceturtdien Nīderlandes kausa izcīņas 1/32 fināla spēlē ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja svinēt uzvaru Leivārdenas "Cambuur".

"Cambuur" viesos ar 5:0 (3:0) pārspēja Amsterdamas "Ajax" amatieru komandu.

Uldriķis laukumā devās sākumsastāvā, nospēlējot visu maču. Viņš 38 minūtē rezultatīvi piespēlēja Erika Šhautena vārtu guvumā, viesiem panākot 3:0, bet 74.minūtē asistēja Nikam Dudemanam spēles pēdējo vārtu guvumā.

Pirmos vārtus viesu labā 22.minūtē guva mājinieku aizsargs Ksamms Felmings, ieraidot bumbu savos vārtos.

Vēl ar vārtu guvumu 35.minūtē izcēlās Filips Krastevs un 57.minūtē - Stefans Smals.

Pirmajās divās kārtās Leivārdenas klubs no spēlēm bija brīvs.

Pašreizējā kausa glabātāja ir "Ajax" profesionāļu komanda, kas 2021.gada kausa izcīņas finālā ar 2:1 (1:1) pieveica Arnemas "Vitesse".